Magazin
14.03.2012 - 10:05 | Son Güncelleme: 14.03.2012-10:08

Tarkan'ın bombası patlayınca ağabeyi çıldırdı!

İzzet Çapa'nın Tarkan'ın sır gibi sakladığı yeni projesiyle ilgili haberi, magazin gündemine bomba gibi düştü. Ama bu Hakan Tevetoğlu'nun hoşuna gitmedi.

Sitene Ekle

Megastar Tarkan'ın sır gibi sakladığı projesi ortalığı karıştırdı. Habertürk Gazetesinde İzzet Çapa'nın yazdığı projeye göre Tarkan tıpkı Acun gibi yetenek avcılığına başlayacak. Kuracağı video paylaşım sitesine dünyanın her yerinden yetenekli gençler videolarını yükleyecek. Aylardır üzerinde çalışılan proje İzzet Çapa'nın yazısyla deşifre olunca Tarkan'ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu çılgına dönmüş.Medyafaresi'nin edindiği bilgilere göre haberin nerden sızdığını araştıran Hakan Tevetoğlu öfkeden ne yapacığını şaşırmş. Hakan Tevetoğlunun İzzet Çapa'yı aradığını ve sert tepki gösterdiğini İzzet Çapa twitter sayfasında anlattı. İzzet Çapa'nın twitterdaki bu  twittlerinden Hakan Tevetoğlunun öfkesinin kendisine kadar ulaştığı anlaşılıyor.

İzzet Çapa'nın işte o Twittleri...

İzzet Çapa
Tek bir kötü laf kullanmış ya da yalan yazmışsam özür dileyeceğim. Ama megastarın ağabeyi kullandığı külhanbeyi ağzı için dileyecek mi?

İzzet Çapa
Tarkan'ın ağabeyi Hakan Tevetoğlu ile bir tele konferans yaptık. '6 kişinin bildiğini bana doğrulatmadan nasıl yazarsın'diyor (MEDYAFARESİ)


 

 

Etiketler:
Yorum Yazın
Gönder
Bilgi Yarışması"Alagül" albümü hangi yorumcuya aittir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara

Astroloji
Acele edilmemeliBugün ne yapılabilir ? Günü daha çok eldeki işleri, özen ve dikkat isteyen konuları tamamlayarak geçirmeliyiz.
©Copyright 2012 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.