13.09.2017 - 09:35 | Son Güncelleme: 13.09.2017-9:37 A-A+

Tarkan konserlere devam ediyor

Megastar Tarkan, öncek akşam Harbiye Açıkhava'da sahne aldı.

Tarkan konserlere devam ediyor

MESUT YILMAZ 

Tarkan'ın eski ve yeni şarkılarının hep bir ağızdan söylendiği gecede Tarkan’a davulda Volkan Öktem, bas gitarda Alp Ersönmez, akustik gitarda Ayhan Günyıl, klavyelerde Matthew Erdem ve Serhat Ersöz, perküsyonda Mehmet Akatay, İsmail Darıcı ve Tunç Çakırgeri, vokallerde Altay Oktar ve Murat Aziret eşlik etti. Orkestranın şefliğini ise elektro gitarıyla performans sergileyen Can Şengün yaptı. Tarkan’ın sekiz konserlik Harbiye Açıkhava serisinin sahne tasarımı Can Besbelli’ye ait.

Konseri izleyen Pınar Altuğ, "Çocukları kıramadım, çok istediler. Daha önce ben seyretmiştim, çok beğendim. Benim yaşadığım bu muhteşem duyguyu çocuklarımda yaşasın istedim" dedi.

Sekiz konserlik Harbiye Açıkhava maratonunun dördüncü gecesinde Megastar’ı dinlemeye gelenler arasında Pınar Sabancı, Neslihan Sabancı, Engincan Ural, Melisa Ural, Selin Denizli-Abdullah Burnaz, Lal Denizli, Pınar Altuğ Atacan, Ebru Cündübeyoğlu ve kızı ile Leman Halulu gibi ünlü isimler de vardı.

Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.