Beverly Hills sigarayı yasakladı

Los Angeles'ta ünlülerin semti olarak bilinen Beverly Hills belediye meclisi tarihi bir karara imza attı. Buna Göre Beverly Hills sınırları içerisinde sigara içmek yasak olacak.

Beverly Hills sigarayı yasakladı

Dünyaca ünlü zengin ve ünlü isimlerin ikamet ettiği Beverly Hills bu özelliği sayesinde bir şöhrete sahip. Her yıl bu özelliği sayesinde Los Angeles'a gelenlerin de mutlaka uğradığı Beverly Hills, tarihi bir karara imza attı.

Belediyesinin aldığı karar doğrultusunda Beverly Hills sınırları içersindeki sokaklarda sigara içmek artık yasak olacak. Bu tarihi karara imza atan belediye, Amerika Birleşik Devletleri'nde bu yönde bir karara imza atan ilk yerel yönetim olma özelliği de taşıyor.

Beverly Hills belediyesinin aldığı sokaklarda sigara içme yasağının 1 Ocak 2021 tarihinden itibaren tüm tütün ürünlerini kapsayacak şekilde uygulama başlanacağı açıklandı.

Sıcaktan bunalan tavşanların dondurma keyfiSiirt’in Eruh ilçesinde bir kafede masaları gezen yaban tavşanlarının, müşterilerin uzattığı dondurmalardan yemesi renkli görüntüler oluşturdu.Eruh'ta bir kafe sahibi, bağda bulduğu yaban tavşanlarını iş yerine getirip beslemeye başladı. Emin Aksu isimli iş yeri sahibi, 'Yaban' ismini verdiği tavşanları müşterilerle iç içe olmaya başladı. Bazı müşteriler, tavşanın yeşillik yemediğini görünce dondurma ikram etti. Tavşanların, müşterilerin uzattığı dondurmaları yemesi renkli görüntüler oluşturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber