Gemiyle uzak rota Japonya

MSC Cruise, rotasını Uzakdoğu'ya çeviriyor. Japonya ve Japon kültürünü merak edenlere yönelik turun bir ayağı da Rusya'nın Vladivostok kenti olacak. Seyahat tutkunları, ülke kültürünün farklı renklerini barındıran Kuzey, Güney ve Orta Japonya’yı tanımanın yanı sıra, Rusya’nın Vladivostok kentini de ziyaret olanağı bulacaklar.

Gemiyle uzak rota Japonya

Dünya genelinde cruise turları düzenleyen en büyük özel kuruluş olan MSC Cruises, Japonya’yı ve Japon kültürünü merak edenler için özel bir program düzenledi. Şirketin en modern ve en büyük gemilerinden biri olan MSC Splendida ile gerçekleşecek 9 günlük programda Japonya’nın 4 kenti ziyaret edilecek. 2 Ağustos 2018’de başlayacak programda gemi Japonya’nın önemli ve karakteristik kentlerinden Yokohama, Muroran, Aomori ve Sendai’ye uğrayacak. Konuklar program sonunda Rusya’nın Vladivostok kentini de ziyaret etme olanağı bulacaklar.

Zengin tarihi mirası ve yaşayan kültürüyle yüzlerce yıldır gezginleri hayran bırakan Japonya’nın ziyaretçi sayısı, Ulusal Turizm Örgütü’ne göre, geçen yıla göre %9 artarak 2,5 milyona ulaştı. MSC Cruises’un Asya gezi programına eklediği bu yeni rota, okyanusun ortasındaki bu ada ülkesini gerçekte olduğu gibi görme ve zengin Japon mutfağını tanıma imkânı da sunuyor. Tur kapsamında, deniz yolculuğunu konuklar için keyifli ve eğlenceli bir deneyim hâline getirmek için Broadway tarzı şovlar da sahnelenecek. Gün boyu modern ve konforlu kabinlerde günün yorgunluğunu atabilecek konuklar ayrıca, havuz ve saunada rahatlama fırsatı bulacaklar.

Bu yeni program MSC Cruises’un Asya’daki erişim alanının genişlediğini ortaya koyuyor. Çin’in Şangay limanından hareket eden bölgedeki en büyük gemisi MSC Splendida, lüks “gemi içinde gemi” kavramı ile bilinen MSC Yacht Club dünyasını konuklarına sunuyor.

HTC Vive Cosmos denedik!HTC'nin yeni sanal gerçeklik gözlüğü Vive Cosmos'u denedik. Bir önceki nesle göre çok daha başarılı olan yeni sanal gerçeklik gözlüğü HTC Vive Cosmos, artık daha kompakt ve neredeyse iki kat daha fazla çözünürlük sunuyor. Bu sayede oyunların içindeyken dış dünyadan kendinizi tamamen soyutlayabiliyorsunuz.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber