Türkiye rezervasyonlarında %40 artış

Türkiye'ye en çok turist gönderen ülke olma özelliği taşıyan Almanya'dan 2019 yazı için yapılan rezervasyonlarda %40'lık bir artış söz konusu.

Türkiye rezervasyonlarında %40 artış

2018'in ardından 2019 da Türkiye için turizm açısından oldukça parlak bir yıl olarak geçmekte. Avrupa'nın en büyük turizm şirketlerinden TUI'den yapılan açıklama da bunu doğrular cinsten.

Dünya genelinde Türkiye'ye en çok turist gönderen ülkeler listesinde her daim zirvede yer alan Almanya'dan Türkiye için yapılan rezervasyonlardaki artış 2019 yaz sezonunun nasıl geçeceiğine dair ipuçları vermekte. TUI'nin açıkladığı verilere göre 2019 yaz sezeonu için Almanya'dan Türkiye'ye yönelik yapılan tatil rezervasyonlarında şimdilik %40'lık bir artış söz konusu.

TUI'nin açıkladığı verilere göre Almanya'dan Akdeniz bölgesinde tatil yapmak isteyenler arasında en fazla artış da Türkiye güzergahında gerçekleşti.

Sıcaktan bunalan tavşanların dondurma keyfiSiirt’in Eruh ilçesinde bir kafede masaları gezen yaban tavşanlarının, müşterilerin uzattığı dondurmalardan yemesi renkli görüntüler oluşturdu.Eruh'ta bir kafe sahibi, bağda bulduğu yaban tavşanlarını iş yerine getirip beslemeye başladı. Emin Aksu isimli iş yeri sahibi, 'Yaban' ismini verdiği tavşanları müşterilerle iç içe olmaya başladı. Bazı müşteriler, tavşanın yeşillik yemediğini görünce dondurma ikram etti. Tavşanların, müşterilerin uzattığı dondurmaları yemesi renkli görüntüler oluşturdu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber