YORUMLAR
GönderKalan 420 karakter
Leziz bir yılbaşı yemeğiİlk şubesini 1984 yılında Ankara’da açan Tadım Pizza, İstanbul, Antalya, Kırıkkale ve Bursa’da toplam 30’a yakın şubesiyle hizmet veriyor.
2014-2015 Sonbahar-Kış Ayakkabı ModasıBu kış için ayakkabı alışverişine çıkmadan önce listemize mutlaka bakın!
Yüz germe ameliyatı tek çare mi?Estetik, Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Erdem Aksoy, “ Sorunun en kesin çözümü olan ve yıllar öncesine dönmemizi sağlayan yüz germe ameliyatları tek çare mi?” konularına değiniyor.
Anne-babalar dikkat!Samsun Ruh Sağlığı ve Hastalıkları Hastanesi Başhekimi Uzm.Dr. Ayşe Gökçen Gündoğmuş, 2014 yılının ilk 10 ayında hastanenin poliklinik servisine müracaatta bulunan bin 738 kişiye depresyon tanısı konulduğunu belirti.
Stres zonayı tetikleyebilirDermatec Polikliniği Dermatoloji Uzmanı Dr. Ata Nejat Ertek ağrılı bir cilt hastalığı olan zona hakkında bilgiler verdi.
Aldatmayla ilgili şaşırtan açıklamaBilim adamları aldatmanın genetik olduğunu açıkladı. Aldatan babanın oğlu da aldatmaya meyilli oluyor. Aynı durum kadınlarda da geçerli .
Yeni yıl ile yaşam alanlarında yenilik zamanıDünyanın seçkin duvar kağıdı sektöründe lider markaların temsilcisi HannaHome, yeni sezon koleksiyonları ile yeni yıla hazır.
PEMBE BLOG