07.12.2017 - 13:35 | Son Güncelleme: 07.12.2017-13:53 A-A+

Taylor Swift hayranları çıldırdı!

Her fırsatta ABD'li şarkıcı Taylor Swift'e sataşan Kanye West'in yerine bu defa eşi Kim Kardashian hedef oldu. Swift'in hayranları, Kardashian'ın instagram paylaşımına ateş püskürdü.

Taylor Swift hayranları çıldırdı!

Kim Kardashian, şarkıcı kocası Kanye West'in geçen yıl çektiği 'Famous' adlı sergiden bir fotoğrafı instagram hesabından paylaşınca olay çıktı.

Aynı isimle çektiği klipte sevdiklerini, düşmanlannı hatta eski sevgililerini aynı yatakta çıplak halde toplayan Kanye West'in sağ tarafında düşmanı olarak gördüğü Taylor Swift vardı. West, balmumundan yaptırdığı heykellerle kliple aynı temada düzenlenen sergi de açmıştı. Geçen yıl o sergiyi gezen Kim, instagram'da 'throwback' yapınca Swift'in fanları adeta çıldırdı. Fotoğrafın altına fare emojileriyle, "Yılanlar fareleri öldürür ve onları yer" yorumları yapıldı.

Kanye West, 2009 yılındaki MTV Müzik Ödülleri töreninde, ödülünü almak için sahneye çıkıp konuşma yapan Taylor Swift'in sözünü kesip "Ödülü Beyonce almalıydı" diyerek skandal yaratmıştı. (Habertürk)

Bilgi YarışmasıMüzikte beş çizgide oluşan çizgilere ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
©Copyright 2015 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.