Cumartesi

07.10.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 07.10.2017-2:30

Taze açılıyor

Karbon Gallery yeni sezona “Sanatsal Müdahaleler” başlıklı sergiyle başlıyor.

Sitene Ekle

Fisun YALÇINKAYA / GÜNCEL SANAT

Taze açılıyor

16 isim bu sergide

Karbon Gallery yeni sezona “Sanatsal Müdahaleler” başlıklı sergiyle başlıyor. 11 Ekim’de açılacak ve 29 Aralık tarihine dek sürecek sergide Balkan Naci İslimyeli’den Bedri Baykam’a, Tülin Onat’tan Devrim Erbil’e, Türkiye sanat dünyasının 16 ismi Bubi’nin projesinde bir araya geliyor. Sergide sanatçıların özel bir baskı tekniği olan kromojenik baskıyla ürettikleri işler sanatseverlerle buluşuyor.

Bitmeden yetişin 

Karikatürlerle siyaset tarihi

Kadıköy’de yer alan Karikatür Evi’nde “Siyasetçiler ve Karikatür” sergisi 24 Ekim’e dek görülebilir. İsmet İnönü’den Celal Bayar’a, Adnan Menderes’ten Bülent Ecevit’e uzanan siyasetçilerin karikatürlerinin sergilendiği “Siyasetçiler ve Karikatür” sergisinde 1945-1997 yılları arasında çizilen karikatürler yer alıyor.

Mutlaka görün 

Kırılganlık üzerine 

ZIlberman Gallery, ana sergi mekanında  4 Kasım’a dek Erinç Seymen’in “Homo Fragilis” başlıklı ilk kişisel sergisini ağırlıyor. Latince “Kırılgan İnsan” anlamına gelen “Homo Fragilis” terimi yalnızlık, toplumsal roller ve tüketim kavramları arasında gezinen sergideki eserlere yol gösterici oluyor.  


Etiketler:
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.