Cumartesi

10.03.2018 - 01:30 | Son Güncelleme: 10.03.2018-1:30

Taze açılıyor

Cansen Ercan’dan dördüncü sergi

Cansen Ercan’ın dördüncü kişisel sergisi 8 Mart’ta Evin Sanat Galerisi’nde açıldı. Sanatçının yeni sergisinde 30’dan fazla tuval üzerine akrilik boya ile çalıştığı eser yer alacak. Cansen Ercan resimlerinde manzaralar, portreler, uyku ve dinlenme halindeki kadın figürler arasında bir dünya kuruyor. Sergi, 7 Nisan 2018’e dek sürecek.

Sitene Ekle

Fisun Yalçınkaya-fisun.yalcinkaya@milliyet.com.tr

BİTMEDEN YETİŞİN

Kent insanının portresi

Ressam Harun Antakyalı’nın “%100” adlı sergisi, 30 Mart’a kadar, SUMMART’ta sanatseverlerle buluşuyor. Antakyalı sergisinde gündelik yaşamdan ve kent insanının manzaralarından besleniyor. Serginin bir diğer özelliği ise sanatçının her bir tuvalin arkasında projenin logosuna, numarasına ve ıslak imzasına yer vermesi.

MUTLAKA GÖRÜN

Sanat tarihi minyatürlerde 

Galeri Nev, Kırlangıç Sokak’taki yeni adresinin ikinci sergisini 7 Mart’ta açtı. Seval Şener’in “Harem’de Yeni Bir Işık” başlıklı sergisi, dünya müzelerinden devasa tabloları minyatürleştiriyor. Sergi metninde “Seval Şener, tıpkı Jean Dominique Ingres gibi, kopya ederek orijinal olmanın yolunu arıyor” yazıyor. Sergi 31 Mart’a dek devam edecek.


Etiketler: Harem
Birinci Dünya Savaşı hangi yıl başlamıştır?
©Copyright 2018 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.