Siyaset
14.11.2017 - 18:29 | Son Güncelleme: 14.11.2017-18:47

TBMM Başkanı Kahraman, Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti

Meclis Başkanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili İsmail  Kahraman, yeniden TBMM Başkanlığına adaylığı kapsamında CHP Genel Başkanı Kemal  Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti.

Sitene Ekle

AA

TBMM Başkanı Kahraman, Meclis  Başkanlığına adaylığı kapsamında CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'nu ziyaret etti. Kılıçdaroğlu'nun TBMM'deki makam odasında gerçekleşen görüşme, 55  dakika sürdü.

Görüşmenin ardından bir açıklama yapan Kahraman, Kılıçdaroğlu ile  fikir alışverişinde bulunduklarını, her zamanki nezaket ve anlayış içerisinde  görüşlerini birbirleriyle paylaştıklarını söyledi. Kahraman, Kılıçdaroğlu'na  evsahipliği ve nezaketi için teşekkür etti.

Kahraman, 26. Dönem'in ikinci devresinin çok daha güzel olacağına  inandığını belirterek, "Hepimizin hedefi Türkiye'nin mutluluğu, daha ötelere  gitmesi. Bir hukuk devleti, demokratik Cumhuriyet olarak Anayasa esaslarına,  evrensel hukuk kaidelerine dayalı çalışmalar yapacağız ve iyi bir dönem  geçireceğiz. Nasipse 26. Dönem'in tamamlanmasını da çok güzel bir şekilde  sağlayacağız." dedi.

Kılıçdaroğlu'nun ana muhalefet partisi lideri olarak desteğinin çok  önemli olduğunu ifade eden Kahraman, "Şahsında CHP'ye en iyi dileklerimi  sunuyorum." diye konuştu.


Bilgi YarışmasıVarlıkları belirten ve niteleyen kelimelere ne ad verilir?
Aradığınız
Evi Hemen
Bulun!
araDetaylı Ara
En Çok Konuşulan Haberler
    Hangisi, Paulo Coelho'nun bir romanı değildir?

    ©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.
    İlginizi ÇekebilirX