Cartoon Network ve Warner Bros’un eğlence ve macera dolu dünyası beyaz perdeye de yansıyor. TeenTitansGo! çizgi filminin eğlenceli kahramanları Genç Titanlar Filmi ile 3 Ağustos’ta sinemalardaçocuklarla buluşuyor. Dünyaca ünlü isimler Nicolas Cage, KristenBell, WillArnett, Halsey ve Jimmy Kimmel’ın seslendirdiği, Warner Bros. yapımı eğlence dolu animasyon filmi Türkiye’de 3 Ağustos’tavizyona giriyor.

Batman, Superman ve WonderWoman da bu filmde!

Çocukların en sevdiği çizgi film karakterlerinden Robin ve arkadaşlarının kendi süper kahramanlık filmlerinde başrol olma yolculuğunu konu alan Genç Titanlar Filmi; heyecan ve kahkahayıizleyenlerle buluşturuyor. Batman’denSuperman’e birçok süper kahramanın da boy gösterdiği Genç TitanlarFilmi çocuklara tatilde keyifli zaman geçirme şansı tanıyor.

Süper kahramanların eğlence dolu film yolculuğu

Film;kendileri dışında tüm süper kahramanların filminin olduğunu fark eden Genç Titanlar’ın, başrol olma macerasını konu alıyor. Hollywood’un en başarılı yönetmenini ikna etmek için Tinsel kasabasına yola çıkan Genç Titan Robin ve arkadaşları, ‘Süper Kötü’lerin yanlış yönlendirmeleriyle zorlansa da başrol olmak için eğlence dolu bir maceraya çıkıyor.

CartoonNetwork’te özel kuşak!

Genç Titanlar Filmi öncesinde Cartoon Network ekranlarında da çocukları küçük bir sürpriz bekliyor. 28 Temmuz Cumartesi günü CartoonNetwork’te 18.30-20.00 saatleri arasında “Teen Titanlar ile Yaz Eğlencesi” kuşağı yayınlanacak. Kaçıranlar, 29 Temmuz Pazar günü aynı saatlerde yine CartoonNetwork’te bu eğlenceli kuşağı tekrar izleyebilecek.