14.03.2019 09:42 | Son Güncelleme:

Tek Yürek 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tek yürek 5. bölümüyle ekrana geldi. Perşembe akşamları TRT 1 ekranında yayınlanan Tek Yürek dizisinde bu hafta Halit'ten habersiz bir şekilde yayılan video ortalığın bir anda karışmasına neden oldu. Peki yeni bölümde neler olacak? Tek Yürek 6. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Tek Yürek dizisi 5. bölümü yayınlandı. Perşembe akşamları ekrana gelen Tek Yürek dizisinde bu hafta bir anda yayılmaya başlayan video Halit'in zor durumda kalmasına neden olur. Halit eşinin ölümünden sorumlu tutulmaktadır. Yaşananları öğrenen çocuklar babalarına karşı cephe alır. Halit yaşanan bu karmaşadan kendini aklayıp çıkabilecek midir?

TEK YÜREK 6. YENİ BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Tek Yürek 6. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Dizinin yeni bölüm fragmanı yayınlandığında haberimizin içeriğinden izleyebilirsiniz.

TEK YÜREK 5. BÖLÜM ÖZETİ

Lisansı askıya alınan Halit’i, Murat başkanın desteğiyle buz hokeyi sezonu açılış organizasyonunda tatsız bir sürpriz beklemektedir.


 
Ekibin hayatında ise olaylar bitmek bilmez… Yiğit’in itirafı karşısında Deniz’in tepkisi ne olacaktır? Oğuzhan’lara yerleşen Fatma’nın planları beklemediği anda ortaya çıkacaktır. Yusuf, Aslı’ya gerçekleri anlatmaya karar verir. Mazlum ise, hayatına yön verecek tavsiyeleri hiç tahmin etmediği birinden alacaktır. Umut’un aldığı sessiz telefonlar, Sait’in hiç hoşuna gitmez. Bu konuda önlem alacaktır.

Halit Hoca, takımı çalıştırmaya devam ederken, herkese gönderilen bir video ortalığı karıştırır. Şüphe tohumları ekilmiştir bir kere. Halit eşinin ölümünden sorumlu tutulmaktadır. Asude Hanım hesap sorar, çocuklar ise şoktadır. Sait için bu bulunmaz fırsattır, harekete geçmekte gecikmez.

Halit’in ne yapıp edip kendini temize çıkarması ve videoyu gönderen kişiyi bulması gerekmektedir.

Bu habere ifade bırak
  • 0Mutluyum
  • 0Şaşkınım
  • 0Kararsızım
  • 0Kızgınım
  • 0Üzgünüm
Toplam Oy0