15 Temmuz'da hangi operatörler kullanıcılarına ne hediye edecek?

Geçtiğimiz yıl 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü anısına Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, kullanıcılarına çeşitli hediyeler sunmuştu. Peki operatörler bu yıl kullanıcılara hangi hediyeleri sunacak?

15 Temmuz'da hangi operatörler kullanıcılarına ne hediye edecek?

Turkcell, Türk Telekom ve Vodafone, 15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü'nde kullanıcılarına yine SMS, dakika ve internet sunacak.

Türk Telekom, kullanıcılarına 15 Temmuz günü boyunca geçerli olacak şekilde şebeke içi sınırsız konuşma, operatörler arası 1000 dakika, 5000 SMS ve 1 GB internet internet sunuyor. Ayrıca sabit Türk Telekom internet kullanıcılarının 15 Temmuz boyunca gerçekleştirecekleri internet kullanımları AKN’ye dahil edilmeyecek.

Turkcell, mobil kullanıcıları için bu yıl henüz bir kampanya açıklamadı. Ancak Turkcell Wi-Fi noktaları, 15 Temmuz boyunca ücretsiz internet hizmeti sunacak.

Vodafone da 15 Temmuz ile ilgili herhangi bir kampanya açıklamadı.

Turkcell ve Vodafone 15 Temmuz kampanyalarını açıkladıklarında ayrıntıları size aktaracağız.

Marmaris plajları, yabancı turistlerle kentte yaşayanlara kaldıMarmaris'e Kurban Bayramı tatili için gelenlerin çoğunluğunun memleketlerine dönmesinin ardından, plajlar kentte yaşayanlar ile yabancı turistlere kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber