4000 mAh bataryalı Nokia 2 ortaya çıktı

Nokia 8'in ardından HMD Global, daha az iddialı bir akıllı telefonunu duyurmaya hazırlanıyor. FCC (ABD Federal İletişim Komisyonu) tarafından paylaşılan bazı belgeler ise Nokia 2'yi ortaya koyuyor.

4000 mAh bataryalı Nokia 2 ortaya çıktı

milliyet.com.tr

HMD Global, Nokia 8'in ardından bu yıl içinde başka akıllı telefonlar tanıtmayı planladıklarını açıklamıştı. Şimdiyse firmanı Nokia 2 adlı akıllı telefonu ortaya çıktı.

4000 mAh bataryalı Nokia 2 ortaya çıktı

FCC tarafından paylaşılan belgelere göre, Nokia 2 , bugüne kadar Nokia markalı bir Android telefonunda gördüğümüz en büyük 4000 mAh pil içeriyor. Bu pil tek bir şarjla 2 gün gidebilir. Çünkü telefonun diğer özellikleri de çok güç tüketmiyor. Cihazın muhtemelen özellikleri arasında 720 x 1280 piksele sahip 5 inç ekran, Qualcomm Snapdragon 212 işlemci ve tıpkı bu yıl tanıtılan diğer dört Nokia akıllı telefonu gibi Android Nougat işletim sistemi yer alacak.

4000 mAh bataryalı Nokia 2 ortaya çıktı

Şimdilik, Nokia 2'nin ne zaman duyurulacağı ve nerede, ne kadara satılacağına dair herhangi bir bilgi yok. Ancak Nokia 2'nin ülkemizde 900 TL’ye satılan Nokia 3’ten daha uygun fiyatlı olacağı söylenebilir.

4000 mAh bataryalı Nokia 2 ortaya çıktı

Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber