Afişlere hayat katın!

Canon, eğitim kurumları, perakendeciler gibi poster ve afiş üzerinden iletişim kuran şirketler için geliştirdiği imagePROGRAF LP17 ve imagePROGRAF LP24 geniş formatlı yazıcılarını sundu.

Baskı maliyetlerini düşüren, baskı kalitesi ve hızını artıran yeni yazıcılar, maksimum yaratıcılığı maksimum verimlilikle buluşturuyor. Her iki yazıcı da uzmanlık gerektirmeksizin profesyonel görünüme sahip poster ve afişler basabilme imkanı veren PosterArtist yazılımıyla birlikte sunuluyor.

Dijital görüntüleme teknolojilerinde dünya lideri Canon Avrupa, kurumsal ofis pazarı için tasarladığı 17 inç/A2 (LP17) ve 24 inç/A1 (LP24) genişliklere sahip imagePROGRAF LP17 ve imagePROGRAF LP24 geniş formatlı yazıcılarını pazara sundu.

Her iki ürün de eğitim kurumları, perakende veya genel ofis kullanımlarında ihtiyaç duyulan; tanıtım, sunum, organizasyonel şemalar, insan kaynakları ve promosyonel afişler gibi uygulamalara en verimli cevabı verecek şekilde tasarlandı.

Canon Avrupa Geniş Formatlı Yazıcılar Pazarlama Müdürü Anne Sharp, “Posterler kurum ve kuruluşların personelini, öğrencilerini, kamuoyunu bilgilendirmek için kullandıkları ve verilmek istenen mesajları görsel olarak en iyi şekilde sunan dokümanlardır. Poster ve afişlerde kurumsal imajın canlı ve doğru renkler ile yansıtılması, kurumların itibar ve profesyonelliğini gösteren göstergeler arasında yer almaktadır. Pazara sunduğumuz Canon imagePROGRAF LP17 ve imagePROGRAF LP24 ile kurum ve kuruluşlar, istedikleri boyutlardaki dokümanları üretebilme şansına sahip olacak.

LP17 ve LP24 kullanan ofis kullanıcıları ile profesyonel kullanıcılar, ihtiyaç duydukları birçok özelliği bu ürünlerimizde bulabilecek. Çoklu baskı ihtiyacı duyulan A3 – A4 dokümanları için de bu yazıcılardan baskı alınabilecek. Biz pazarda lider baskı teknolojimiz ile herkesin kullanabileceği bir ürün sunarak, kurum ve kuruluşların grafik ve afişler gibi yüksek kaliteli geniş format baskı işlerini kendi iç bünyelerinde yaratabilmelerine imkanı sağlamaya çalıştık” şeklinde konuştu.

Her iki yazıcı da profesyonel baskı kalitesi ve kolay poster üretimi için PosterArtist yazılımı ile birlikte sunuluyor. Kullanımı kolay bir yazılım paketi olan ve Microsoft uygulamaları ile de uyumlu çalışabilen PosterArtist, yazılım kullanıcılara uzmanlık gerektirmeksizin profesyonel görünüme sahip poster ve afişler basabilme imkanı veriyor. Bu işlemi beş aşamada hazırlanan ve kullanıcıya yol göstererek yüksek yazı ve resim kalitesi ile sunuyor.

Baskı maliyeti düşüyor, kalite ve hız artıyor!

imagePROGRAF LP17 ve LP24, kenarlık baskı ve ekonomi modu seçim özelliği ile baskı maliyetlerini de azaltıyor. Geniş LCD kullanım paneli işlem yapmayı son derece kolay bir hale getiriyor. Aynı zamanda yüksek baskı kalitesi ve yüksek baskı sürati ile LP17 bir A2 dokümanı 20 saniyede, LP24 ise A1 bir dokümanı 33 saniyede 1200 dpi baskı yoğunluğu ile basabiliyor.

Canon, bu özelliklerle yoğun ve stresli iş ortamları için başlangıçtan sonuca çok hızlı doküman üretimi imkanı sağlayarak, maksimum yaratıcılığı maksimum verimlilikle buluşturma fırsatı da sunuyor.
Agave bitkisi 20 yıl sonra çiçek açtıSakarya'nın Akyazı ilçesinde, sadece bir kez çiçeklenen ve ardından kuruyan agave bitkisi dikiminden 20 yıl sonra çiçek açtı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber