Apple, iPhone 7'nin kırmızı renkli modelini satışa sundu!

Apple, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Red serisini satışa sundu. Nisan ayından itibaren Türkiye'de müşterilere gönderilmeye başlanacak.

Apple, iPhone 7'nin kırmızı renkli modelini satışa sundu!

iPhone 7 ve 7 Plus (Product) Red Special Edition serisi Apple'ın New York 5. Cadde'deki mağazasında satışa sunuldu. Apple, iPhone'un bu modellerini alanların aynı zamanda AIDS ile savaşan Global Fund'a destek vereceğini açıkladı.

Apple‘ın AIDS konusunda farkındalık yaratan ve bu hastalığa karşı savaşan (RED) organizasyonuna verdiği ve birçok ürününün kırmızı renkli özel versiyonlarını çıkardığı biliniyor. Apple, şimdi ise bu ürünlerin arasına iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı da kattı.

Apple CEO’su Tim Cook konuyla ilgili şunları söyledi: "10 yıl önce (RED) ile çalışmaya başladığımızdan bu yana, müşterilerimiz ilk iPod nano (PRODUCT) RED Special Edition ile başlayıp bugün Beats ürün serisi ve iPhone, iPad ve Apple Watch için aksesuarlarla devam eden ürünlerimizi satın alarak AIDS’in yayılmasına karşı mücadeleye çok önemli katkılar sağladı.”

Her iki özel sürümün de teknik özellik bakımından mevcut modellerden bir farkı bulunmuyor. Özel sürüm cihazlar, ABD, Avustralya, Belçika, Kanada, Çin, Fransa, Almanya, Hong Kong, İtalya, Japonya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Rusya, Singapur, Güney Kore, İspanya, İsveç, İsviçre, Tayvan, Tayland, Birleşik Krallık ve Birleşik Arap Emirlikleri dahil 40’tan fazla ülke ve bölgede Mart sonundan itibaren müşterilere gönderilmeye başlanacak. Nisan ayında ise bunları Brezilya, Şili, Kolombiya, Hindistan, Türkiye ve diğer ülkeler takip edecek.

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus (PRODUCT)RED Special Edition 128 GB ve 256 GB modelleriyle ve 4.299 TL’den başlayan fiyatlarla Apple.com.tr’da ve Apple Store’larda ve Apple Yetkili Bayileri’nde ve belirli operatörlerde (fiyatlar farklı olabilir) satışa sunulacak.

iPhone SE 32 ve 128 GB kapasiteli modellerle yola devam edecek

Dört inç ekrana sahip en güçlü telefon olan iPhone SE, 32 GB ve 128 GB modelleriyle 24 Mart Cuma gününden itibaren satışa sunulacak. Mevcut kapasiteyi ikiye katlayarak 16 GB ve 64 GB modellerin yerini alan yeni modeller 2.399 TL’den başlayan fiyatlarla Apple.com.tr sayfasında ve Apple Store’larda satışa sunulacak.

19 Kasım 2019 Magazin Bülteni19 Kasım 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber