Battlefield Oynamak İçin Son Günleriniz Yakın

Hiç kuşkusuz bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Battlefield 1 açık betası da aynı ilgiyi görüyor. Daha önce FPS oyunlarında çok işlenmemiş bir dönemi inceliyor olması, bu ilgiyi doğuran sebeplerden biri.  Oyun açık beta süresince teknik aksaklıklardan dolayı yaşanan sıkıntılardan dolayı birçok eleştiriye maruz kaldı. Ancak genel olarak sorunsuz oyunlarda oyunculardan olumlu yorumlar almayı […]

Battlefield Oynamak İçin Son Günleriniz Yakın

Hiç kuşkusuz bu yılın en çok beklenen oyunlarından biri olan Battlefield 1 açık betası da aynı ilgiyi görüyor. Daha önce FPS oyunlarında çok işlenmemiş bir dönemi inceliyor olması, bu ilgiyi doğuran sebeplerden biri. Oyun açık beta süresince teknik aksaklıklardan dolayı yaşanan sıkıntılardan dolayı birçok eleştiriye maruz kaldı. Ancak genel olarak sorunsuz oyunlarda oyunculardan olumlu yorumlar almayı başardı. Görünüşe göre DICE için bu süre yeterli olmuş olacak ki 8 Eylül’de beta sona eriyor. Henüz denemediyseniz son fırsatınız.

Karısını ezmeye çalıştıÇin'de bir adam, boşanma duruşmasından önce motoruyla karısını ezmeye çalıştı. Kadına çarpan saldırgan koca ardından bir otomobile çarptı. Kaza sonrası ayağa kalan adam ardından kadına palayla saldırdı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber