Braun AutoSense teknolojisiyle kullanıcılarına neler sunuyor?

Braun’un 9, 7 ve 5 Serisi tıraş makinelerindeki AutoSense teknolojisiyle kullanıcılarına özel bir tıraş deneyimi sunuyor. Peki Braun'un Series 5, 7 ve 9 tıraş makinelerinin fiyatları ne kadar?

Braun AutoSense teknolojisiyle kullanıcılarına neler sunuyor?

Braun’un 9, 7 ve 5 Serisi tıraş makineleri AutoSense teknolojisi sayesinde en çok ihtiyaç duyduğunuz anda ayarlanabilecek şekilde tasarlanmış. Sakalınızın yoğunluğunu gerçek zamanlı algılama ile ölçüyor ve gücünü sürekli ayarlayarak sakal yoğunluğunun fazla olduğu yerlerde hızlanıyor. Böylece her darbede ve tüm tıraş boyunca aynı performansı sağlıyor. Cilt üzerinde ilerlerken belirli bir bıçak hızı ve yüksekliği uygulayarak kılları yakalıyor.

Braun'un tam ihtiyaç duyduğunuz yerde otomatik olarak akıllı güç sunan AutoSense teknolojisi tıraş makinenizin sürekli olarak kendini ayarlaması anlamına geliyor, bu da önemli olan durumlara kendinizi uyarlayabilmenizi sağlıyor.

Braun AutoSense teknolojisiyle kullanıcılarına neler sunuyor

Braun Series 9 tıraş makinesi

SyncroSonic teknolojisine sahip Braun 9 Serisi Braun'un en iyi özelliklerini bir araya getiren teknoloji ve tasarımın bir birleşimi. Tüyleri yakalamak için dakikada 10.000 mikro titreşim, 40.000 çapraz kesme hareketi gerçekleştiren akıllı Sonik teknolojisi ve size özel bir tıraş deneyimi sunmak üzere sakal yoğunluğuna göre ayarlama yapan AutoSense teknolojisini bir arada sunan 9 Serisi daha yüksek etki ve cilt için hassaslık gözetilerek tasarlandı. Altın titanyum kaplı kırpıcı dahil Braun'a özgü tıraş elemanları içeren Series 9, kaygan tıraş deneyim sunuyor. Fiyatı 1449 TL.

Braun Series 7 tıraş makinesi

Akıllı Sonik Teknolojisi ile sakalınızı algılayan ve kendini buna ayarlayan bu akıllı tıraş makinesi tüm cilt tipleri için iyi bir seçim. Akıllı AutoSense teknolojisi sayesinde sakal yoğunluğunuza ayarlanıyor. Ayrıca hassastan turboya 5 Özelleştirme Modu var. Fiyatı 1199 TL.

Braun Series 5 tıraş makinesi

Skin-Sensitive Teknolojisi ile Series 5 Serisi cilt konforunuz göz önüne alınarak tasarlandı. AutoSense Motor sürekli olarak gücünü ayarlarken diğer yandan Comfort FlexHead tıraş başlığı büyük ve hatta en küçük konturlarda gezinebiliyor. Fiyatı 749 TL.

16 Eylül 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber