Bu Koordinatlar Sosyal Medyayı Salladı!

Sosyal medya önü alınamaz bir büyüme ile hayatımızdaki yerini giderek kalıcı hale getirirken bu mecralarda yapılan paylaşımlar ve onlara verilen tepkiler kimi zaman sosyal medyayı sallayabiliyor.

Bu Koordinatlar Sosyal Medyayı Salladı!

Geçtiğimiz günlerde üzerinden gerçekleşen bir diyalog ise okuyanları hem güldürdü hem de bu güldüren cevap birçok kişi tarafından oldukça zekice bulunup alkışlandı.

Günümüzde belediyeler de kanalını kullanarak vatandaşlara daha kolay ve hızlı ulaşmaya çalışıyor. Yozgat Belediyesi de sosyal medyayı kullanan belediyelerden biri. Yozyat Belediyesi’nin resmi Twitter hesabından atmış olduğu “Estonya, Letonya, Fransa, İtalya ve Litvanya’dan 25 genç, gençlik değişimleri projesi kapsamında Yozgat’a geldiler.” tweet’ine “Yozgat nere…” şeklinde yorum yapan silabaskurt isimli bir twitter kullanacısına Yozgat Belediyesinden gelen “Koordinat veriyoruz: 39°49'K 34°48'D” cevabı, oldukça kısa sürede sosyal medyanın en çok konuşulan konuları arasında yerini aldı.

Yozgat Belediyesinin tüm sosyal medyada bir anda en çok konuşulan konular arasında yer alan o

Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber