Bus Simulator 18 duyuruldu

Bus Simulator 18 tanıtıldı. 13 Haziran 2018 tarihinde raflara gelecek olan Bus Simulator 18 astragon Entertainment GmbH ve oyunun yapımcısı stillalive studios sizlere oyunun çoklu oyuncu özelliklerini sunuyor.

Bus Simulator 18 duyuruldu

Bus Simulator 18 tanıtıldı. Yeni oyun 13 Haziran 2018 tarihinde raflarda yerini alacak. Oyunnihai sona yaklaştıkça astragon Entertainment GmbH ve oyunun yapımcısı stillalive studios sizlere oyunun çoklu oyuncu özelliklerini sunuyor.

Bus Simulator 18’de oyuncular üç arkadaşa kadar toplanıp kendi otobüs şirketlerini kurma imkanına sahip olacaklar. Bu şekilde grup, bir Avrupa şehri olan Seaside Valley’de başarıdan başarıya koşabilecekler. Yeni senkronize çoklu oyuncu sayesinde otobüs ve simülasyon hayranları farklı bir deneyim yaşayacaklar.

Oyuncular mevcut otobüs filolarını geliştirmek ya da kendi filolarını kurmak için imkân bulurken Bus Simulator 18’de gerçek zamanlı chat imkânı buluğ senkronize bir oynanış tecrübesi yaşayacaklar. Şehir içinde otobüs ile turlarken sadece gerçek zamanlı şekilde birbirlerine rastlamayacaklar aynı zamanda iş arkadaşlarının otobüslerine binerek ya da onları kendi otobüslerine alarak istedikleri yerlere bırakabilecek ya da farklı rotaları denemek için yol üstünde araçları değiştirebilecekler.

Sanal çoklu oyuncu şirketinizde bir arkadaşınız oyuna katılamadığında takım arkadaşları ister tek başına isterse de daha küçültülmüş bir ekip ile gündelik işlerine devam edebilecekler. Bunun yanında vardiya sonunda dileyen oyuncular Seaside Valley’nin keyfini yürüyerek de çıkartabilecekler. Bunu ekipçe yaparak bu şekilde şehre yayılmış olan gizli eşyaları toplayabilecek ve tasarlanan manzaralara şahit olacaklar.

Bus Simulator 18 oyunu PC için 13 Haziran 2018’de tavsiye edilen 29.99 Avro, 34.99 USD, 26.99 GBP fiyat etiketleri ile raflarda olacak.

Bus Simulator 18’in resmi çoklu oyuncu videosu merakla beklenen özelliklerini buradan izleyebilirsiniz:

Norm Ender başlattı, ünlü isimlerden destek yağdı‘Mekanın Sahibi’ şarkısıyla dikkat çeken rapçi Norm Ender, son günlerde artan orman yangınları üzerine bir kampanya başlattı

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber