Esnaf Dostu VERA’dan Tarihi Değişim Fırsatı…

Yeni Nesil Yazar Kasa Geçişinde Yasal Zorunluluğun başlamasına günler kala VERA,esnafın üzerindeki maddi yükü hafifletiyor ve kaçırılmayacak tarihi bir değişim fırsatı sunuyor.

Esnaf Dostu VERA’dan Tarihi Değişim Fırsatı…

Yeni Nesil Yazar Kasa Pos Cihazının Öncüsü VERA, eski yazar kasasını getiren ya da işletmesini yeni açan esnafa EFT-POS Özellikli Yeni Nesil Yazar Kasa VERA Delta’yı kaçırılmayacak bir fiyatla 1196 liraya veriyor.
Üstelik esnaflar, hem eski cihazı hurdaya ayırma bedeli ödemiyorhem de para çekmecesine ücretsiz sahip oluyor…

EFT-POS Özellikli Yeni Nesil Yazar Kasa’ya geçiş sürecinin son günlerine girildi. 1 Ocak sabahından itibaren esnaf için yeni bir dönem başlayacak ve ticarethanelerde yasal olarak sadece yeni nesil yazar kasa kullanılabilecek. Eski nesil yazar kasa ve mobil EFT- POS cihazları ise tarih olacak. EFT-POS cihazları, yazarkasadan bağımsız çalışamayacak.

Dünya’da bir ilki gerçekleştirerek Yazar Kasa ve POS makinasını aynı cihaz üzerinde birleştiren EFT-POS Özellikli Yeni Nesil Yazar Kasa’nın Öncüsü VERAyıl boyu sürdürdüğü Esnaf Dostu kampanyalarına bir yenisini daha ekliyor.

Esnaf Dostu VERA, tarihi bir değişim fırsatı sunarak eski yazar kasasını getiren ya da işletmesini yeni açan esnafın yükünü hafifletiyor ve EFT-POS Özellikli Yeni Nesil Yazar Kasa VERA Delta’yı kaçırılmayacak bir fiyatla 1196 liraya veriyor.

VERA fiyat avantajının yanında; esnafın eski cihazı hurdaya ayırmak için harcadığı 100 TL’lik hurdaya ayırma bedelini de üstlenerek esnafın üzerindeki önemli bir maddi yükü de ortadan kaldırıyor.
Esnafın bu kampanyayla diğer bir kazancı ise 100 TL’lik para çekmecesi… Esnaf dostu VERA çekmeceyi de ücretsiz olarak hediye ediyor.

VERA Yeni Nesil Satış ve Ödeme sistemleri yerinde müdahale ve teknik destek ekibiyle de fark yaratıyor. Esnafımızher hangi bir sorun durumunda cihazlarını teknik servislere götürmek zorunda kalmıyorlar. Olası sorunlar yerinde müdahale ekibiyle ticarethanede çözümlüyor.
Kampanyayla ilgili detayları VERA Bayilerinden, 444 22 62 nolu çağrı merkezinden ya da vera360.com internet sitesinden öğrenebilirsiniz.

VERA Delta’nın Üstün Özellikleri
VERA Delta’da çekmece ücretsizdir. Hem Mobil Yazar Kasa Pos hem de Masaüstü Yeni Nesil Yazar Kasa olarak kullanılır.

Şu an piyasada bulunan MT Bilgi Teknolojileri dışındaki mevcut üreticiler, ya sadece POS ya da sadece yazar kasa üreticileri. Bu nedenle piyasadaki, VERA Delta dışındaki, hemen hemen bütün cihazlar iki ayrı firmanın bir araya gelerek, ürettiği cihazlar. VERA Delta yıllar süren bir know how ve Ar-Ge çalışmasının sonunda üretilmiş olan hibrit bir cihazdır. Kozmetik illüzyonlarla göz boyama yapmaz, büyüklüğü ve fonksiyonlarıyla tüm ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılar.

EKÜ diğer cihazlarda 1,2 milyon satır ve 4 milyon satır arasındayken VERA Delta 40 milyon satır imkanı veriyor. Yani VERA Delta rakibinin 33 katı bir ekü kapasitesine sahip. Böylece işlem hacminin yüksek olduğu işletmelerde kısa süreli ekstra EKÜ maliyetleri en aza iniyor.

Mali Hafıza diğer modellerde 10 yıl ile sınırlıyken VERA Delta’da bu süre 20 yıl olarak planlandı. Bu da yine işletmenin yazar kasa mali hafızasını sık sık değiştirerek ekstra maliyete katlanmasını engelliyor.

PLU (Ürün Fiyat Hafızası) kapasitesi diğer cihazlarda 10 bin ve 20 bin adet arasında konumlandırılırken bu kapasite VERA Delta’da 100 bin adettir.

VERA Delta müşterisine GSM hattı kullanma zorunluluğu getirerek ekstra maliyetler yüklemez. Müşteri mülkiyeti kendisine ait herhangi bir GSM şirketine ait hattı kullanır.

VERA Delta aynı Cihaz Üzerinden Sınırsız Banka Entegrasyonu sunuyor. İşletmelerin, birden fazla bankanın POS özelliğini kullanmak istemesi halinde yapması gereken şey, bu bankayı cihazı üzerinde aktive etmek için gerekli olan başvuruyu yapmak. Yani her bir banka için ayrı ayrı cihaz alınmasına gerek yok.
VERA Delta Yaygın ve Sektör Odaklı Servis Ağı sunuyor. VERA Servisleri bir taraftan buzdolabı, çamaşır makinesi servisi verirken bunun yanında yazar kasa servis hizmeti vermiyor. Sadece Yazar Kasa sektörüne hizmet vermektedir.
.

11 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber