Ev ofislere çevre dostu yazıcılar

Canon, iR serisindeki altı yeni yazıcısı ile siyah&beyaz SoHo’sunu (SmallOffice/HomeOffice) genişletti.

Ev ofislere çevre dostu yazıcılar

iR serisindeki altı yeni yazıcısı ile siyah&beyaz SoHo’sunu (SmallOffice/HomeOffice) genişletti. A4 çok fonksiyonlu cihazlara olan talebin hızla büyümesiyle birlikte, bu yeni seri Canon’un bu alandaki varlığını daha da güçlendirmek amacıyla ek fonksiyonellik, arttırılmış hız ve rekabet edecek şekilde belirlenmiş fiyatlarla tüketiciye ulaşıyor.

Baskı işlerini kendi hız aralığındaki cihazlar içinde en kısa sürede tamamladığı saptanan Canon yazıcıları; küçük işletmeler ve çalışma grupları için güvenilir, ekonomik renkli baskı ihtiyacını karşılama kapasitesine sahip bulunuyor.

Canon Avrupa Pazarlama Müdürü Paul Rowntree, “KOBİ’ler ve ev ofisler için geliştirdiğimiz yeni yazıcı serimiz; iş süreçlerine yardım eden, üretkenliği garanti eden ve en önemlisi müşterilerin gereksinimlerini karşılayan, rekabetçi fiyatlandırılmış cihazlar olarak pazara sunuldu. Bu pazardaki konumumuzu altı cihazlık yeni bir seri ile genişleterek, pazardaki varlığımıza dikkat çekmeyi ve bu alanda büyük bir güç olma kararımızın altını çizmeyi amaçlıyoruz” dedi.

Üretkenliği garanti eden hızlı ve fonksiyonel yazıcılar

Çok fonksiyonlu yazıcıların güvenilirlik, üretkenlik, görüntü kalitesi, kullanım kolaylığı, IT ve güvenlik gibi birçok alanda üstün performans gösterdiğini kanıtlaması gerekiyor. Canon, iR1018, iR1022A, iR1022F, iR1022i ve iR1022iF cihazları, benzer cihazlarla karşılaştırıldığında, ortalama baskı veriminin üstünde bir performans sergiliyor.

Bu seri, standart olarak önlü arkalı baskılama fonksiyonunu desteklerken, renkli bir tarayıcının kullanıma girmesiyle taranan belgelerin kalitesini iyileştirerek renkli bir ağ tarayıcısının ek maliyetinden de tasarruf ettiriyor. Modeller arasında iR1018, dakikada 18 sayfa (ppm) baskılama hızına sahipken; iR1022A, iR1022F, iR1022i ve iR1022iF
22 ppm hızıyla baskılama yapıyor.

Etkin bir iş aracı olarak kullanılan gönderim fonksiyonuyla taranan belgeler, bir iş ağı boyunca doğrudan bir elektronik posta adresine, FTP adresine veya veritabanına yollanabiliyor.

Çevre dostu yazıcılar iR serisinde
iR serisi yazıcılar, Canon’un üretim prosesinde kurşun ve tehlikeli maddelerin yasaklanması nedeniyle daha çevre dostu ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Bu serideki cihazlar, düşük ısınma süresi ve kullanılmadıklarında otomatik olarak uyku moduna geçme özelliğiyle enerji tüketiminde tasarruf sağlıyor.

Canon’dan e-Bakım servisi
Bu serideki bulunan cihazlar, mevcut web yönetim yazılım araçları takımına bağlı olarak, kolay kurulma ve kontrol için tasarlandı; Canon e-Bakım servisi ile uyumlu hale getirildi. Bu şekilde Canon iR1018J, iR1018, iR1022A, iR1022F, iR1022i ve iR1022iF cihazları, servis aramalarına hızlı yanıt verme özelliğiyle de dikkati çekiyor.

20 Temmuz 2019 Magazin Bülteni20 Temmuz 2019 Magazin Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber