Galaxy S8'in pili ne kadar dayanıklı? (Video)

Galaxy Note 7’de yaşadığı pil probleminin ardından Samsung'un yeni amiral gemisi Galaxy S8'in pilinin ne kadar dayanıklı olduğu pek çok kullanıcı tarafından merak ediliyordu. Bir YouTube kanalı ise Galaxy S8'in pilinin ne kadar dayanıklı olduğunu işte böyle test etti.

Galaxy S8'in pili ne kadar dayanıklı? (Video)

Farklı cihaz, eşya veya ürünlerin içini açarak içlerinde neler olduğunu gösteren "What’s Inside?" adlı YouTube kanalı, Galaxy S8’in pilinin ne kadar dayanıklı olduğunu gözler önüne serdi. Zorlu bir sürecin ardından telefonun içini açan ekip, daha sonrasında pilin ne kadar dayanıklı olduğunu test etti.

Telefonun ekranını ikiye ayırmaya çalışan ekip, telefondan dumanlar yükseldiğini fark edince cihazı dışarı çıkarıyor. Fakat cihazdan dumanlar çıkıp pil şişse bile cihaz yanmıyor veya herhangi bir patlama yaşanmıyor. Videoda yer alan ve birçok telefonun içini açtığını ve testler yaptığını belirten kişi, daha önce böyle bir durumla karşılaşmadığını ve genelde pilden dumanlar yükseldikten daha sonrasında ise patlama yaşandığını dile getiriyor. Daha sonra ise pile bıçak batırıldığında dahi hiçbir patlama olmuyor.

20 Eylül 2019 Magazin Haberleri.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber