Google’dan Alışılmışın Dışında Büyük Değişiklik!

Google, hemen hemen ilk günden beri hiç değiştirmediği, hizmet yönlendirme barını yeniden tasarladı. Artık yan yana sıralı yönlendirme butonları göremeyeceğiz.

Google, kullanıcılarının asla ihtimal vermediği işlemi yapıyor; Anasayfa tasarımını değiştiriyor. İlk günden beri orjinalliğini yitirmeden aynı kalan “google.com”, adım adım büyük değişiklikler yapmaya hazırlanıyor.

Google, değişimden önce kullanıcılarının karşısına bir görselle çıkmayı kararlaştırdı. Yeni tasarım başlat butonunu andıran bir gruplama ile birçok hizmeti bir çatı altında toplayacak. Siyah şerit barın kaldırılıp, yerini buna benzer bir açılır menüye bırakması bekleniyor. Google’ın yaptığı testlerde bu açılır menü sayesinde daha kolay bir erişim sağlandığı saptanmış.

Başlat butonunu andıran bu açılır sekmenin, yazılan haberlerde satır aralarında gizlenen Chrome OS’de de kullanıldığı bilgisi yer alıyor. Son tasarımı hakkında henüz bir bilgi gelmezken, tasarımın ne zaman biteceği hakkında da resmi bir bilgi bulunmuyor.

Kadın muhabir canlı yayında cinsel tacize uğradıABD’nin Georgia eyaletinde gerçekleşen bir 10 kilometre yarışını sunan kadın muhabir, yarışçılardan birinin cinsel tacizine maruz kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber