GoPro Hero 7 aksiyon kamera serisi resmi olarak tanıtıldı

GoPro, Hero 7 aksiyon kamera serisini sonunda tanıttı. Seride GoPro Hero 7 Black, Hero 7 Silver ve Hero 7 White olmak üzere üç yeni model yer alıyor.

GoPro Hero 7 aksiyon kamera serisi resmi olarak tanıtıldı

Onur Binay/milliyet.com.tr

GoPro, Hero 7 ailesini resmi olarak tanıttı. Hero 7 serisinde Black, Silver ve White olmak üzere 3 farklı model var.

Hero 7 Black, Hero 6 ile benzer şekilde 4K çözünürlükte 60 fps video kaydedebiliyor. HyperSmooth Video adlı teknolojisi sayesinde kamera gimbal kullanılmış gibi bir görüntü sunuyor. Yani görüntü sabitleme ve titreşim engelleme ileri boyuta taşımış.

Cihazın çektiği 4K videoların bitrate oranı 78 Mbps. 2.7K çözünürlükte 120 fps, FHD'de ise 240 fps video kaydı yapılabiliyor. Kamera, bunun yanında 12MP çözünürlüğünde fotoğraflar çekebiliyor. RAW desteğini de unutmamak gerek. Cİhaza mikrofon takmak isteyenler GoPro’dan ekstra adaptör satın alması gerekiyor.

GoPro Hero7 Silver, 10MP çözünürlükte sensöre sahip ve 4K çözünürlükte 30 fps video kaydedebiliyor. 1440p ve 1080p çözünürlükte 60 fps video kaydı seçenekleriniz de mevcut.

GoPro Hero7 White ise 10MP çözünürlüğünde sensör ile geliyor. Maksimum Full HD çözünürlükte 60 fps video kaydı yapabilirsiniz.

Hero 7 ailesinin hepsi 2 inç büyüklüğünde dokunmatik ekranla geliyor ve 10 metre derinliğe kadar suya dayanıklılar. White modelinin GPS özelliği bulunmuyor. Bataryası çıkarılabilen tek model ise Hero 7 Black.

GoPro’nun yeni aksiyon kameralarının fiyatları GoPro Hero 7 Black için 400 dolar, Silver için 300 dolar ve White için 200 dolar olarak açıklandı.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber