Hırsız/Polis Kovalamasına Ücretsiz Ek Paket

Battlefield oyunlarından farklı olarak polis temasıyla satışa sunulan Battlefield: Hardline‘ın ücretsiz ek paketi Blackout ismiyle duyuruldu. Genelde ücretli ek paketlerle karşımıza çıkan EA, ilk defa bir ücretsiz ek paketi oyuncuların beğenisine sunuyor. Blackout isimli ek pakette Night Job ve Night Woods adındaki iki yeni harita bulunuyor.

Hırsız/Polis Kovalamasına Ücretsiz Ek Paket

Battlefield oyunlarından farklı olarak polis temasıyla satışa sunulan Battlefield: Hardline‘ın ücretsiz ek paketi Blackout ismiyle duyuruldu.

Genelde ücretli ek paketlerle karşımıza çıkan EA, ilk defa bir ücretsiz ek paketi oyuncuların beğenisine sunuyor. Blackout isimli ek pakette Night Job ve Night Woods adındaki iki yeni harita bulunuyor. Yapılan açıklama da aslında Bank Job ve Backwoods haritalarının gece versiyonları olacağı da belirtildi. Yani tamamen yeni bir harita sayılmaz. Ayrıca RO933 silahının yenilenmiş hali ve yeni bir piyade tüfeği de ek pakette yer alıyor. Son olarak, Blackout ile oyuna yeni müziklerinde eklendiği belirtiliyor.

EA, ek paketin çıkış tarihini henüz tam olarak açıklamadı.

Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber