Instagram beğeni yarışına Ellen DeGeneres de katıldı

Sosyal medya, Instagram'da paylaşılan bir yumurta fotoğrafının ABD'li model Kylie Jenner'ın beğeni rekorunu kırmasıyla çalkalanırken, ABD'li program sunucusu Ellen DeGeneres çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı.

Instagram beğeni yarışına Ellen DeGeneres de katıldı

21 yaşındaki milyoner model Kylie Jenner'ın geçen sene Şubat ayında paylaştığı bebeğinin fotoğrafı 18 milyondan fazla beğeni alarak Instagram'da tüm zamanların beğeni rekorunu kırmıştı.

Ancak 4 Ocak'ta World_Record_Egg isimli bir profil tarafından paylaşılan yumurta görseli Jenner'ı solladı.
Yumurta görselinin şuanda 44 milyondan fazla beğenisi bulunuyor.

According to my calculations, this will be the most liked Instagram post ever! The egg + @KylieJenner = 51,000,000 likes minimum.

Ellen (@theellenshow)'in paylaştığı bir gönderi ()

Twitter ve Instagram bu olayla çalkalanırken, ABD'li program sunucusu Ellen DeGeneres esprili bir görsel ile çok konuşulacak bir paylaşıma imza attı. DeGeneres, Jenner ve yumurta görsellerini birleştirerek Instgram hesabından paylaştı ve altına "Hesaplamalarıma göre, bu şimdiye kadar en çok beğeni alan Instagram paylaşımı olacak! Yumurta + Kylie Jenner = minimum 51.000.000 beğeni" yazdı. Ünlü komedyenin paylaşımına esprili yorumlar gelirken, beğeni sayısının 3 milyonda kaldığı görüldü.

6 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber