Geri Dön

iPhone X'in günlük hayatta çekilmiş görüntüleri internete sızdı

Yurt dışında satışa sunulmaya hazırlanan iPhone X için artık geri sayım başladı. Reddit'te yer alan bir videoda ise iPhone X tüm açılarıyla çalışır halde görüntülendi.

iPhone X'in günlük hayatta çekilmiş görüntüleri internete sızdı

milliyet.com.tr

iPhone X, 27 Ekim’de ön siparişlere açılacak ve 3 Kasım’dan itibaren Apple Store’lardan satın alınabilecek.
Bir Reddit kullanıcısı ise iPhone X'i tüm açılaryla gösteren kısa bir video yayınladı. Cihazın tasarımının günlük hayatta oldukça şık durduğu görülse de biraz kalın gibi duruyor.

Yeni dinamik duvar kağıdı muhtemelen bu ayın başında iPhone X'e özel olacak. Apple muhtemelen iPhone X'de güzel OLED ekranını gösterecek daha seçkin duvar kağıtlarını da içerecek. Video da cihazın kilidini açmaya çalışırken Face ID'de gösteriliyor ancak kullanıcının yüzünü tanıyamadığı için başarısız oluyor.

Another iPhone X in the wild from apple

Buna ek olarak, iPhone X'in bazı fotoğrafları da yayınlandı. Yine fotoğraflarda, cihazla ilgili yeni bir şey yok. Ancak iPhone X'in, Apple'ın basına yansıttıkları fotoğraflara kıyasla daha iyi olduğunu söyleyelim.

Another iPhone X in the wild (3 Photos) from apple

Bu sızdırılan resim ve fotoğrafları temel alan iPhone X hakkında ne düşünüyorsunuz? Yüksek fiyatına rağmen bir tane satın almayı düşünüyor musunuz? 27 Ekim’de ön siparişe açılacak iPhone X, 3 Kasım’da dünyanın belli ülkelerinde satışa sunulacak. Uzay grisi ve gümüş renk seçeneklerinde üretilen iPhone X’in Türkiye'de ne zaman ve hangi fiyatta satışa sunulacağı henüz bilinmiyor. Yurt dışında 64 GB’lık iPhone X, 999 dolardan, 256 GB’lık iPhone X ise 1149 dolardan kullanıcıların beğenisine sunulacak

25 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni25 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteni

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber