Geri Dön

iPhone X'in kutu açılış videoları internete sızdı

iPhone X, 3 Kasım’da dünyanın belli ülkelerinde satışa sunulacak ancak bunun öncesinde ön sipariş veren müşterilere teslimatlar sürüyor. Apple’a yakın kaynaklardan Benjamin Geskin ise iPhone X’in kutu görsellerini paylaştı.

iPhone X'in kutu açılış videoları internete sızdı

Onur Binay/milliyet.com.tr

Ön siparişleri veren müşterilere teslimatların da başlamasıyla iPhone X'le ilgili birçok video ve fotoğraf sosyal ağlarlarda paylaşılmaya başlandı. Twitter'da Benjamin Geskin, Instagram'da ise Abraham Rodriguez, iPhone X ambalajını detaylı şekilde kullanıcılara gösterdi.

Yalnız videodaki iPhone X kutularının üzerindeki telefon görselinin renkleriyle Apple tarafından paylaşılan kutu görselleri uyuşmuyor.

iPhone X'in fiyatı ne kadar?

Apple'ın iPhone 8 ve iPhone 8 Plus modelleri ile birlikte duyurduğu, iPhone X'in Türkiye satış fiyatı sonunda belli oldu. iPhone X, Apple'ın en pahalı akıllı telefon olacak.

Apple, iPhone X'in Türkiye satış fiyatını kendi web sitesi üzerinden duyurdu. iPhone X 64 GB'ın fiyatı 6099 TL, iPhone X 256 GB'ın fiyatı 6899 TL olarak belirlendi. Bu fiyatı ile iPhone X, Apple'ın en pahalı akıllı telefonu oldu. iPhone X'in ABD fiyatı ise 999 dolar.

iPhone X ile birlikte duyurulan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus'ın fiyatı da geçtiğimiz gün açıklanmıştı. iPhone 8 64 GB 4199 TL'ye, iPhone 8 Plus 64 GB 4799 TL'ye satılacak. iPhone X'in satış fiyatı iPhone 8 Plus'tan 1200 TL, iPhone 8'den 1800 TL daha pahalı.

Analistler, iPhone X’un ilk haftada yalnızca 2 ila 3 milyon adet satacağını tahmin ediyorlar. Bu da cihazın ön sipariş vermesinin çok zor olacağı anlamına geliyor. iPhone X'i Apple Store'dan satın almak isterseniz 3-4 hafta sonraya gün verdiğini belirtelim.

Abraham Rodriguez (@abraham950)'in paylaştığı bir gönderi ()

18 Ocak 2020 Magazin Haberleri Bülteniİşte magazin dünyasında öne çıkan gelişmeler...

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber