Kaptan Amerika’dan Dev Başarı

Marvel’ın beyaz perdede en son karşımıza çıktığı filmi Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı, büyük çaplı bir rekor elde etti…

Kaptan Amerika’dan Dev Başarı

Çizgi roman üreticisi Marvel, bildiğiniz üzere yapmış olduğu büyük atak ile birlikte beyaz perdede daha fazla karşımıza çıkmaya başladı. Artık her yıl birden fazla film ile gelir elde etmek ve hayranlarını sevindirmek isteyen firma, nitekim radikal değişiklikler uyguladığı politika ile beraber bir anda atak yapmış ve filmleri ile daha da beğeni toplaya başlamıştı. Nitekim bunun meyvelerini oldukça güzel bir şekilde de toplamaya başlayan firma, en son gösterime soktuğu filmlerinden Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı ile beraber gişeyi adeta salladı

Rekor Düzeyde Gelir Söz Konusu

Açıklanan bilgilere göre yılın merak edilen aksiyon filmlerinden Civil War yani Kahramanların Savaşı, vizyona girdikten sadece 2 hafta sonra 1 milyar dolar hasılat elde etmeyi başardı. 6 Mayıs’ta dünya çapında gösterime giren film, kısa sürede gerçekleştirdiği hasılat ile beraber ne denli büyük bir proje olduğunu da kanıtlamış oldu diyebiliriz.

Filmlerin Toplam Hasılatı da Büyük

Tıpkı bir Yenilmezler edasıyla vizyona giren yeni Kaptan Amerika filmi, elde ettiği 1 milyarlık hasılat ile serinin en başarılı halkası da olmuş bulunuyor. Bunun yanında Marvel evrenine büyük bir gelir daha getiren proje, şirketin elde ettiği gelir miktarını bu sayede 10 milyar dolara ulaştırmış oldu. Açıkçası bu rakamın diğer film üreticilerine adeta taş çıkardığını rahatlıkla söylemek mümkün.

Kara delik fotoğrafını çeken Türk: Feryal Özel - Röportaj2019 Nisan'da yayınlanan kara delik fotoğrafını çeken ekibin üyesi, NASA'da çalışan Feryal Özel ile röportaj yaptık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber