Lenovo X200 yakalandı!

Lenovo'nun ultraportatif dizüstü piyasasına sunmaya hazırlandığı yeni modeli Lenovo X200'ün neredeyse bütün özellikleri ve basın fotoğrafları dışarıya sızdı.

Lenovo'nun oldukça ses getiren taşınabilir bilgisayarı X300'ün küçük kardeşi X200'ün basın fotoğrafları ve teknik detaylarının neredeyse tamamı bugün ortalığa sızdı. Lenovo'nun PR şirketi ile pazarlama birimi arasıdnaki mailer arasından dışarıya pörtleyen bilgilere göre yeni ürün 12 inçlik bir ekrana sahip ve Intel'in yeni mobil platformu Centrino 2 üzerine inşa edilmiş.

Daha fazla güç tasarrufu sunan P serisi Core 2 Duo işlemciler kullanacak X300, bu sayede işlem gücünden hiçbir şey kaybetmeden 25 watt güç tüketecek. 2.4 GHz işlemci seçeneğine kadar seçenekler sunacak bilgisayar aynı zamanda X300'de bulunan Solid State Disk çözümüne ek olarak 7200 RPM 200GB ya da 5400 RPM 320GB sabit diskle de satın alınabilecek.

Üç USB girişi, Ethernet ve ExpressCard yuvası bulunan 1.18 kilogramlık bilgisayarda 1.3 megapiksellik bir de kamera bulunuyor. GPS alıcısı ve WiMAX adaptörü ise opsiyonel olarak sunuluyor.
İtfaiyeden tilki kurtarma operasyonuİzmir’in Tire İlçesinde 30 Metrelik boş kuyuya düşen tilki 3 gün kaldığı kuyuda vatandaşların ihbarı ile İtfaiye tarafından kurtarıldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber