Geri Dön

Medianova, ArabNet 2012’nin ‘Gümüş Sponsor’u oldu

Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en önemli dijital etkinliğini bir Türk şirketi olan ArabNet canlı yayınlayacak.

Medianova, ArabNet 2012’nin ‘Gümüş Sponsor’u oldu

Küresel çapta streaming ve bulut bilişim hizmetleri veren Medianova, Orta Doğu ve Kuzey Afrika bölgesinin en büyük dijital konferansı olan ‘ArabNet Digital Summit 2012’nin ‘Gümüş Sponsor’u oldu. Ayrıca, tüm etkinlik Medianova altyapısı ile internetten canlı olarak yayınlanacak.

Medianova, Orta Doğu ve Kuzey Afrika (MENA) bölgesinin en büyük dijital konferansı olan ‘ArabNet Digital Summit 2012’nin ‘Gümüş Sponsor’u oldu. 27-31 Mart 2012 tarihlerinde Lübnan’ın başkenti Beyrut’ta gerçekleştirilecek etkinliğin tüm oturumları, Medianova tarafından internet üzerinden canlı olarak yayınlanacak.

Medianova’nın güçlü bir konumda bulunduğu MENA bölgesindeki şirketlerle etkinlik alanındaki standında bir araya geleceğini vurgulayan Medianova CEO’su Serkan Sevim, “Medianova olarak 2011'de ciddi bir ihracat atılımı gerçekleştirdik. Bu yıl da hem Türkiye'de, hem de MENA bölgesinde büyüme stratejimiz doğrultusunda ataklarımıza devam ediyoruz. Bölgenin en büyük dijital konferansı olan ArabNet'e sponsorluğumuzun konumumuzu daha da güçlendireceğine inanıyoruz” diye konuştu.

Alanında ülkemizin en büyük altyapı sağlayıcıları arasında yer alan Medianova’nın gelişmiş altyapısı ile dünyanın farklı bölgelerindeki binlerce kişiye ulaştırılacak etkinliğe, dijital dünyanın önde gelen isimleri konuşmacı olarak katılacak.

Kıvanç Tatlıtuğ'un mangal keyfiZaman zaman sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez mangal yaparken çekilen videosunu yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber