Nintendo Switch Lite geliyor

Nintendo, daha ucuz ve daha ufak boyutlu yeni Switch modelini duyurdu. Nintendo Switch Lite, yalnızca elde oynanabilir olacak ve Nintendo 3DS'lerle kısmen benzerlikler gösteriyor. Ürünün ABD satış fiyatı da belli oldu.

Nintendo Switch Lite geliyor

Oyun konsolu sektöründe yakın zamanda büyük gelişmeler yaşayacağız.

Önümüzdeki sene piyasaya çıkması beklenen yeni nesil PlayStation'un yanında diğer şirketlerden de yenilikler görüyoruz.

Pazarın dikkat çeken parçalarından biri olan Nintendo'nun amiral gemisi olan Nintendo Switch'le ilgili heyecanlandıran bir gelişmeyle karşılaştık.

Şirket, Nintendo Switch Lite ismini verdiği yeni bir ürünü duyurdu.

Nintendo Switch Lite, Nintendo Switch'e göre daha küçük, televizyona bağlanamıyor ancak oyun çeşitliliği konusunda geride kalmıyor.

Daha önce Nintendo 3DS gibi ürünlerle taşınabilir oyun konsolları pazarında yer alan Nintendo'nun bu hamlesi, oldukça ses getirecek gibi görünüyor.

Online oyun deneyimi sunacak olan Nintendo Switch Lite, tasarım olarak da Nintendo 3DS'in geliştirilmiş bir versiyonu olarak dikkat çekiyor.

Kullanıcıların online olarak rekabetçi oyunları karşılıklı olarak oynamasına da olanak sağlayan Nintendo Switch, sarı, gri ve mavi olmak üzere üç farklı renk seçeneğine sahip.

Kullanıcılar oyunları Nintendo eShop aracılığıyla cihazlarına indirebilecek. Oyunlardan aldıkları ekran görüntülerini Album arayüzünde saklayıp sosyal medya platformlarında paylaşabilecek. Oyunlarla ilgili güncel haberleri almalarını sağlayacak bir Haberler arayüzü de bulunacak.

Nintendo Switch Lite'ın ABD satış fiyatı 199 Dolar olarak belirlendi.

Ürünün Türkiye satış fiyatıyla ilgili henüz bir bilgi bulunmuyor.

Jean Claude Van Damme’ın ilk isteği Türk kahvesi olduÖzel jeti ile dün akşam Bodrum’a gelen Jean Claude Van Damme’ın otele girer girmez ilk isteği sade Türk kahvesi oldu. Van Damme'ı karşısında gören yerli ve yabancı turistler şaşkınlık yaşadı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber