Nokia'nın çift arka kameralı telefonu videoda görüldü

Nokia geçtiğimiz aylarda Barselona'da düzenlenen MWC 2017 etkinliğinde Nokia 3, 5 ve 6 adlarındaki akıllı telefonlarını tanıtmıştı. Nokia şimdi ise çift arka kameralı üst segment bir akıllı telefonla karşımıza çıkabilir.

Nokia'nın çift arka kameralı telefonu videoda görüldü

Nokia'nın üst sınıf telefonunna ait olduğu iddia edilen bir video internete sızdırıldı. George Chevalier Lewis tarafından internete yüklenen video, telefon hakkında daha somut fikir edinilmesini sağlıyor.

Çift arka kameraya sahip telefonun tasarımı Nokia 6'ya fazlasıyla benziyor. Siyah, beyaz, gri ve parlak mor renk seçenekleriyle karşımıza çıkan telefonun ön kısmında alt tarafta ana ekran ile diğer dokunmatik tuşların yer aldığı görülüyor. Sağ üst köşede ise klasik Nokia logosu bulunuyor.

Nokia'nın yeni telefonunun QHD çözünürlüğe sahip bir ekrana ve çift arka kameranın ise 22 MP megapiksel çözünürlüğe sahip olacağı söyleniyor.

Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber