Nokia'nın yeni telefonları kısa bir süre sonra satışa sunulacak

Nokia'nın Mobil Dünya Kongresi 2017 etkinliğinde tanıttığı Nokia 3, 5, 6 ve yeni 3310'u çok kısa bir süre sonra piyasaya sürmesi bekleniyor.

Nokia'nın yeni telefonları kısa bir süre sonra satışa sunulacak

HMD Global'in Nokia 3, 5, 6 ve yeni 3310'u aynı anda piyasaya sürmeyi planlıyor. Hatta söylenenlere göre MWC 2017'de tanıtılan Nokia 3310 ve üç Android destekli akıllı telefon, Nisan ayı sonundan Mayıs başına programlı bir şekilde piyasaya sürülecek. İlk olarak Nokia 3310 Nisan ayının sonunda satışa sunulacak. Devamında ise Nokia 3 Mayıs ayı başlarında, Nokia 5 Mayıs ayı ortalarında ve Nokia 6 ise Mayıs ayı sonunda satışa sunulacak.

Geçtiğimiz ay İngiltere'nin ünlü perakende mağazası Clove'un üç akıllı telefonu Mayıs veya Haziran başında satmaya başlayacağını açıklamıştı. HMD Global de telefonları eş zamanlı olarak piyasaya sürmek istediğini duyurmuştu.

Nokia 3310'un 2G sorunları nedeniyle ABD'de satışa sunulmayacağını da belirtelim. Aslında bu durumda olan bir kaç ülke daha var. Bu nedenle Nokia 3310'un tam olarak hangi ülkelerde satışa sunulacağı bilinmiyor.

Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber