“Ödeal İşyerim”le Cep Telefonları POS’a Dönüşüyor

“Ödeal İşyerim” uygulaması, cep telefonlarını POS’a çevirerek, esnafın, KOBİ’lerin ve serbest meslek sahiplerinin başka hiçbir cihaza ihtiyaç duymadan, sadece cep telefonları aracılığıyla, kredi kartı ödemesi alabilmelerini sağlıyor.

“Ödeal İşyerim”le Cep Telefonları POS’a Dönüşüyor

“Ödeal İşyerim”le herhangi bir ek maliyete katlanmak zorunda kalmayan kullanıcı, kredi kartı ile tahsilat yapmaya başlıyor. Böylelikle, aylık kotalar, sabit maliyetler gibi nedenlerle POS kullanmayı tercih etmeyen iş yerleri, kredi kartı kabul edememeleri nedeniyle artık müşteri kaybetmiyor.

Küçük Esnafın POS’u Cebinde
“Ödeal İşyerim” sadece büyük ya da belirli işlem hacmine sahip kurumlara değil, esnaf, küçük işletme ve serbest meslek sahiplerine de kredi kartı kabul etme olanağı sunuyor. Yani, sokaktaki simit satıcısından midyeciye, pilates hocasından el işi ürünleri satan tezgah sahiplerine kadar birçok kullanıcı ürün / hizmet bedellerini cep telefonları aracılığıyla, müşterilerinin kredi kartından tahsil edebiliyorlar.

Esnaf Ödeal İşyerim’le Taksitli Satış da Yapabiliyor
Ödeal İşyerim, kullanıcılarına taksit seçeneği de sunuyor. Ödeal İşyerim üyeleri ya da uygulamayı yeni indirecek işyerleri, sattıkları ürün ya da hizmetlerin bedelini 2-3-6 ya da 9 taksite bölebiliyorlar. Böylelikle, Ödeal İşyerim kullanarak, POS’ların neden olduğu aylık kotalar ve sabit maliyetlere katlanmak zorunda kalmayan iş yeri sahipleri, taksit avantajıyla da iş potansiyellerini artırıyorlar.

Tek Tıkla İndirmek Yeterli
Sistemi kullanmak son derece basit, akıllı telefonlardan App Store ya da Google Play’den ücretsiz olarak indirilen Ödeal İşyerim uygulaması, üyelik başvurusu yapılıp kabulünün hemen ardından kullanılabiliyor. Ödeal İşyerim ile tahsilatı tamamlamak için işletme sahibinin uygulama ekranına müşterisinin telefon numarası, adı ve ürün / hizmet bedelini girmesi gerekiyor. Tüketicinin kredi kartı bilgileri sisteme girildikten sonra çıkan uygulama ekranına müşteri tarafından imza atılarak işlem tamamlanıyor.

Sivas Katmeri tescillendiSivas yöresine özgü lezzet taşıyan Sivas katmeri, Türk Patent ve Marka Kurumu tarafından coğrafi işaret alarak tescillendi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber