Geri Dön

PES 2012 Demosu Geliyor

PES 2011 ile birçok hayranını üzen, birçoklarını da FIFA'ya kaptıran Konami, bu sene her zamankinden daha iddialı. Şirket, PES 2012 Demo için iddialı konuşuyor.

PES 2012 Demosu Geliyor

PES ile FIFA arasındaki yıllardır süren tatlı rekabette, bir PES bir FIFA'nın öne geçtiği su götürmez bir gerçek. Ancak şunu da kabul etmek gerekirki, FIFA özellikle geçtiğimiz seneki yarışta PES'in bir adım önüne geçmiş ve rakibine göre daha çok beğenilmişti. Bu sene bayrağı tekrardan almak isteyen Konami, PES 2012'nin demosunun çıkış tarihini açıkladı.

Şirketin önde gelen isimlerinden Jon Murphy Twitter hesabından yaptığı açıklamada, oyunun demosunun 24 Ağustosta piyasaya sürüleceğini söyledi. PC, PS3 ve Xbox 360 için çıkarılacak olan bu demo sayesinde, bu sene bizleri nasıl bir PES'in beklediğini hep beraber göreceğiz.

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bakan Soylu CNN TÜRK'te Elazığ'da yaşananları anlattıİçişleri Bakanı Süleyman Soylu, CNN TÜRK ekranlarında Elazığ depremi sonrası bölgedeki son durumla ilgili bilgi verdi. Bakan Soylu, "45 vatandaşımızı sağlıklı bir şekilde göçük altından çıkardık. Şu anda enkaz altında 3 vatandaşımız var." dedi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber