Iron Man geri dönüyor dedikoduları ortaya çıktı!

Marvel Sinematik Evreni'nin en sevilen kahramanlarından biri olan Iron Man, bildiğiniz gibi Endgame ile ekranlara veda etmişti. Şimdi ortaya atılan dedikodulara göre, Black Widow filmi ile geri dönebilir. Iron Man geri dönüyor!

Iron Man geri dönüyor dedikoduları ortaya çıktı!

Uzun zamandır, Black Widow filminde Iron Man'in rol alacağı ile ilgili dedikodular ortaya atılıyordu. Marvel hayranlarını heyecanlandıran bu dedikodular doğrulandı, fakat haberler beklediğimiz gibi değil.

Ortaya atılan iddialar sonucunda Iron Man hayranları heyecanlanmış olsa da, durum beklediğimiz gibi değil. Yani Iron Man büyük ihtimalle hala yaşamıyor.

Black Widow filminde Iron Man'in görünecek olması, filmin eski bir zamn aralığında geçtiğini işaret ediyor. Yani Black Widow filmi, çok büyük ihtimalle Captain America: Civil War ile benzer zamanlarda geçecek.

1 Mayıs 2020'de vizyona girecek Black Widow filmiyle ilgili, ilerleyen günlerde yeni haberler de çıkacaktır. Bakalım Iron Man, ekranlara geri dönecek mi?

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber