Geri Dön

PS4 İçin 18 Ay Bekleyin

PS4 hakkında ortalıkta dolaşan iddialar, tüm PS kullanıcılarını oldukça heyecanlandırdı. Söylentilerin kaynağında her zaman ki gibi konsolun çıkış tarihi yatıyor ancak bu kez durum farklı.

PS4 İçin 18 Ay Bekleyin

Eğer Sony gibi dev bir şirketiniz ve PS4 gibi her haberi olay olan bir malzemeniz varsa, o zaman basını çok iyi takip etmeniz ve bilgi kirliliğini önlemeniz gerekir.

Sony'de böyle yapıyor ve PS4 ile ilgili hemen tüm tutarsız haberleri anında yalanlıyor. Ancak, şirketin yeni nesil konsolu hakkında oyun dünyasında son bir kaç gündür dolaşan bir haberi, şirketin henüz yalanlamamış olması akıllara soru işaretleri yarattı.

Kaynağını açıklamayan bir internet sitesi, PS4'ün 18 ay içerisinde piyasaya sürüleceğini iddia etti. Eğer bu haber doğruysa, 2013'ün başlarında yeni nesil konsolu elimize alacağız demektir.

PS4 2012 E3 Fuar'ında

Hepimizin bildiği gibi Sony, kuvvetle muhtemel bu konsolu 2012'deki E3 Fuar'ında tanıtmayı planlıyor. Henüz şirket tarafından bu konuda resmi bir açıklama yapılmasa da, hakim olan görüş bu yönde.

İşte site, bu durumunda kesinlik kazandığını iddia ediyor. Yani Sony, gelecek sene düzenlenecek E3 Fuar'ında kesin olarak yeni konsolunu basına tanıtacak. İşin en ilginç yanını ise en sona sakladık. Ünlü oyun sitesi Gamespot'un, Sony'e söylentilerin gerçek olup olmadığı konusundaki soruya aldığı cevap birebir aşağıda. Yorum ise sizin..

Resmi Cevap: "Bu söylentiler ya da spekülasyonlar hakkında yorum yapmayacağız."

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Kıvanç Tatlıtuğ'un mangal keyfiZaman zaman sosyal medyadan paylaşımlarda bulunan oyuncu Kıvanç Tatlıtuğ, bu kez mangal yaparken çekilen videosunu yayınladı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber