Geri Dön

Selena Gomez'in Instagram hesabı hacklendi! Justin Bieber'ın çıplak pozları internete sızdı

Selena Gomez'in Instagram hesabı geçtiğimiz günlerde siber korsanlar tarafından saldırıya uğradı. Hacker'lar şarkıcının eski erkek arkadaşı Justin Bieber'in çıplak fotoğlarını, Gomez'in Instagram hesabında paylaştı.

Selena Gomez'in Instagram hesabı hacklendi! Justin Bieber'ın çıplak pozları internete sızdı

milliyet.com.tr

Instagram'da 125 milyon takipçiyle "en çok takip edilen insan" olan Selena Gomez’in Instargam’ı kısa bir süre önce siber korsanlar tarafından hacklendi. Daha sonra hackerlar Gomez'in eski erkek arkadaşı Justien Bieber’in birkaç çıplak fotoğrafını hesaptan yayınladı. Olaydan sonra Selena Gomez, hesabını hızlıca geri aldı ve ardından paylaşılan fotoğraflar da hemen hesaptan kaldırıldı.

Selena Gomezin Instagram hesabı hacklendi Justin Bieberın çıplak pozları internete sızdı

Selena'nın hesabı bir süre kapalı kaldı, ancak şu an her şey normale dönmüş gibi görünüyor.

Justin Bieber 2015'te New York Daily News’e verdiği röportajda internete sızan fotoğraflar hakkında "Dışarı adım atamayacak gibiyim ve kendimi çıplak hissediyorum" şeklinde açıklamada bulunmuştu. Bieber, yeni yaşanan olayla ilgili herhangi açıklama yapmadı.

Kırmızı Bank (1. Bölüm)Kırmızı Bank, geçmişte yaşanan ilginç olayları eğlenceli bir bakış açısıyla yeniden yorumluyor. Melis Öztop'un sunumuyla Kırmızı Bank bundan sonra milliyet.com.tr'de sizlerle. Bugün 21 Ocak 2020… Bakın geçmişte takvimler 21 Ocak’ı gösterdiğinde neler olmuş, Kırmızı Bank’ın gündeminde izleyelim…

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber