Sony'den Bomba Bir Açıklama Geliyor

Resmi PlayStation dergisinde bu ay yer alan bir ipucu, önümüzdeki ay yayımlanacak sayıda çok önemli bir duyurunun yer alacağını ortaya çıkardı. Peki bu duyuru ne olabilir?

Sony'den Bomba Bir Açıklama Geliyor

İngiltere'de yayımlanan resmi PlayStation dergisi PlayStation Magazine'in bu ayki sayısında, Uncharted 3'e özel olarak bir dosya konusu hazırlanmış durumda. Bu çok normal bir durum tabii ki ama daha da önemlisi yazının en sonunda yer alan bir cümle.

Editörün notu bölümünde, "Sizi temin ederim ki önümüzdeki ay en az Uncharted 3 kadar önemli bir gelişme yaşanacak. Bu gelişme belki de PlayStation tarihinin en önemli olaylarından biri olacak."

"Daha fazla bilgi vermeyi çok isterim ama yapmamam gerekiyor ve bu yüzden önümüzdeki ayı beklemek zorundayız." cümlesi yer alıyor.

Bu cümleyle birlikte, derginin 81. sayfasında büyük bir ünlem işareti ile birlikte önümüzdeki ayın dergisinin 29 Kasım'da piyasada olacağı söylenmiş.

Peki bu önemli gelişme ne olabilir? Şahsi düşüncelerimden biri, yer alan ünlem işareti nedeniyle, Konami'nin yeni duyurduğu Fox Engine ile birlikte yeni bir Metal Gear oyunu hazırlıyor olabileceği yönünde.

Tabii 2 Kasım'da ilk tanıtım videosu yayımlanacak olan Grand Theft Auto V'in PlayStation 3'e özel bir durum ile karşımıza çıkabileceği ihtimali de var. Eğer böyle bir durum söz konusu olursa, bu Sony için oldukça önemli ve büyük bir gelişme olacaktır.

Daha fazlası için ShiftDelete.Net sitesini ziyaret edebilirsiniz.

12 Aralık 2019 Magazin Bülteni.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber