Şarjı 1 hafta giden telefon karşınızda

Genel olarak akıllı telefon dünyasındaki genel sıkıntılardan biri olan şarj süresi, Japon firması olan Sharp'ın yeni akıllı telefonu S7 Android One için farklı olacak. Sharp tarafından duyurulan yeni telefon, şarj süresi konusunda diğer telefonların erişemeyeceği noktaları hedefliyor.

Şarjı 1 hafta giden telefon karşınızda

Orta segment pazarını hedefleyen Sharp S7 Android One, Aquos Sense 3 Lite'ın daha düşük sürümü olarak piyasa sürülecek.

Android 10 işletim sistemini içerisinde barındıracak S7, Google Asistan uygulamasını da beraberinde getirecek. Parmak izi okuyucusu bulunmayan model, bir tam şarj ile 1 hafta boyunca kullanım ömrü sunabilecek.

Snapdragon 630'dan güç alan Sharp S7, 3 GB RAM ve 32 GB'lık dahili hafıza ile piyasaya sunulacak.

Kamera konusunda ise f/2.0 diyafram değerine sahip 12 megapiksellik bir lensin bulunacağını belirtelim. Ön tarafta ise f/2.2 diyaframa sahip 8 megapiksellik bir kamera bulunuyor.

5.5 inç boyutunda 2160x1080 piksel çözünürlüğünde IGZO teknolojisine sahip bir ekran kullanacak S/, 4000 mAh batarya ile piyasaya sunulacak. Indium Gallium Zinc Oxygen yani IGZO teknolojisi yüzde 50'den fazla enerji tasarrufu sağlıyor.

Türkiye: Mektup çöpe atıldı, yanıtı Barış Pınarı HarekâtıCNN Türk'e konuşan Cumhurbaşkanlığı kaynakları, ABD lideri Trump'ın diplomatik nezaketten yoksun mektubunun reddedildiğini söyledi.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber