Tinder'da ilgilendiğiniz kişilerin sosyal medyada neler yaptığını görmek artık çok kolay

Tinder, ilgilendiğiniz kişilerin sosyal medya akışını görmenizi sağlayan "Feed" adında yeni bir özellik sundu. Feed özelliği, Instagram paylaşımlarından Spotify müzik listelerine kadar gerçek zamanlı bir akış oluşturuyor.

Tinder'da ilgilendiğiniz kişilerin sosyal medyada neler yaptığını görmek artık çok kolay

milliyet.com.tr

Aslında Feed özelliğindeki veriler Tinder’ın daha önce de sahip olduğu verilerden oluşuyor. Kullanıcılar Instagram ve Spotify hesaplarını bir süredir Tinder’la bağlayabiliyordu. Yani Tinder artık bu verileri kullanıcılarlada paylaşacak.

Tinder’ın açıklamasına göre Feed özelliği sadece eşleştiğiniz insanların sosyal medya akışını görmenizi sağlayacak ve hangi sosyal medya içeriğinizi paylaşmak istediğinize kendiniz karar verebileceksiniz. Ayrıca şirket bu özelliği insanların sorular olmadan birbirini tanımalarına yardımcı olacak bir araç olarakta tanımlıyor. İlgilendiğiniz kişileri daha iyi tanımaya yarayan bu özellik kullanıcılar açısından çok kullanışlı olacağa benziyor ve ilerleyen zamanlarda farklı sosyal medya platformlarınında Tinder Feed özelliğine eklenmesi bekleniyor.

Güncelleme şu an için sadece Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada’da test ediliyor fakat yakın zamanda güncellemenin bütün kullanıcılar için aktif olması bekleniyor.

Şarkıcı Linet’ten çıplak ayak dans şovBostancı Gösteri Merkezi'nde sahneye çıkan Linet, kalça dansıyla kendisini dinlemeye gelenlerden tam not aldı. Linet'in dans gösterisi dakikalarca alkışlandı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber