Türk Firmasından Efsane Bir Türkçe Korku Oyun!

Oldmoustache Gameworks ekibi No70 için Gamescom başarısının ardından bir Gameplay Traileryayınladı. Yayınlanan videoda “Basir” adını verdikleri tılsımlı bir merceği ön plana çıkaran ekip, oyunun dinamikleri hakkında bu sayede bilgi vermiş oldu. Ekibin belirttiğine göre Basir, oyundaki en önemli aracımız konumunda. Bulmacaları çözmede bize büyük fayda sağlayacak olan bu mercek, karakterlerimize babaannelerinden kalan bir yâdigar olma […]

Türk Firmasından Efsane Bir Türkçe Korku Oyun!

Oldmoustache Gameworks ekibi No70 için Gamescom başarısının ardından bir Gameplay Traileryayınladı.

Yayınlanan videoda “Basir” adını verdikleri tılsımlı bir merceği ön plana çıkaran ekip, oyunun dinamikleri hakkında bu sayede bilgi vermiş oldu. Ekibin belirttiğine göre Basir, oyundaki en önemli aracımız konumunda. Bulmacaları çözmede bize büyük fayda sağlayacak olan bu mercek, karakterlerimize babaannelerinden kalan bir yâdigar olma özelliğini de beraberinde taşıyor. Erhan’ın tılsımlayarak, büyülü bir hale getirdiği Basir, oyunda görünmeyen nesneleri ve kişileri gösterme görevi üstlenecek. Bunun yanı sıra grafiklerde üst düzey bir iyileştirmeye giden Oldmoustache Gameworks ekibi, ışıklandırma ve detaylar hakkında epey zaman harcamışa benziyor. Ekip oyunun çıkış tarihi hakkında net bir ifade kullanmasa da, çok az bir süre kaldığının müjdesini takipçilerine vermiş bulunmakta. Korkmaya hazırsanız Türk firmasının efsane Türkçe korku oyununun son videosu burada!

Karısını ezmeye çalıştıÇin'de bir adam, boşanma duruşmasından önce motoruyla karısını ezmeye çalıştı. Kadına çarpan saldırgan koca ardından bir otomobile çarptı. Kaza sonrası ayağa kalan adam ardından kadına palayla saldırdı. O anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber