Twitter'da artık özel mesajlar filtrelenebilecek

Twitter'daki direkt mesaj bölümü (DM) Instagram ve Facebook'takine benzer şekilde filtrelemeye açık olacak. Takipleşilmeyen kişilerden gelen mesajlar, içerik kalitesine göre sıralanacak..

Twitter'da artık özel mesajlar filtrelenebilecek

Onur Binay/milliyet.com.tr

Twitter, direkt mesaj (DM) bölümünde bazı değişikliklere gitti. Twitter'daki DM, Instagram ve Facebook'takine benzer bir şekilde filtrelemeye açık olacak. Kullanıcılar mesajlaşma alanını diledikleri gibi kişiselleştirebilecek.

Mesajlar bölümü, Gelen Kutusu ve İstekler olmak üzere iki bölüme ayrılıyor. Gelen Kutusu'nda takip ettiğiniz kişilerin mesajları görünürken, İstekler kısmında ise takip etmediğiniz kişilerin mesajlarını görebileceksiniz. Twitter, bunun dışında spam olarak gönderilen iletileri filtreden geçirerek size ulaşmasını engelleyecek.

Tüm bu yeni özellikler önümüzdeki Twitter güncellemesiyle kullanıcılara sunulacak.

Çocukken hiç oyuncağı olmadı,dolmuşunu oyuncakla donattıOsmaniye’de çocukken hiç oyuncağı olmayan halk otobüsü şoförü 28 yaşında ki Fatih Çokan, çocuklar için otobüsü oyuncaklarla doldurdu. Çokan, otobüsündeki oyuncaklarla hem oynuyor hem de otobüse binen çocuklara hediye ediyor.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber