Wargaming 2015 Büyük Finalleri İçin Geri Sayım Başladı

Bu özel organizasyon, Wargaming’in dünya çapında başarı kazanmış oyunu World of Tanks’in profesyonel oyuncuları için Wargaming.net E-Spor (elektronik spor) Ligi kapsamında düzenlenmekte. 25-26 Nisan tarihlerinde Varşova’daki EXPO XXI’de gerçekleşecek Büyük Finallerde, 12 elit World of Tanks takımı, 300.000$ değerindeki toplam ödülden pay alabilmek için kapışacaklar.

Wargaming 2015 Büyük Finalleri İçin Geri Sayım Başladı

Bu özel organizasyon, Wargaming’in dünya çapında başarı kazanmış oyunu World of Tanks’in profesyonel oyuncuları için Wargaming.net E-Spor (elektronik spor) Ligi kapsamında düzenlenmekte.

25-26 Nisan tarihlerinde Varşova’daki EXPO XXI’de gerçekleşecek Büyük Finallerde, 12 elit World of Tanks takımı, 300.000$ değerindeki toplam ödülden pay alabilmek için kapışacaklar.

Yaklaşan Büyük Finaller, iyileştirilmiş yepyeni turnuva formatı “Saldır/Savun” temel alınarak gerçekleşecek. Yeni kurgu ve kurallar, çarpışmaların daha kıran kırana ve akıcı geçmesi için profesyonel oyuncular yardımıyla geliştirildi. Beraberlik şansının olmadığı bu oyunlarda zafere ulaşabilmek için oyuncuların inisiyatif kullanarak tüm hünerlerini sergilemeleri gerekiyor.

Wargaming 2015 Büyük Finallerinin sponsorluğunu yapacak olan firmalar ise Intel, Razer ve Paysafecard olarak açıklandı.

Turnuva heyecanını birebir yaşama fırsatının yanı sıra ziyaretçileri Büyük Finallerde birçok farklı aktivite bekliyor. Red Bull standında World of Tanks Blitz’ın oyun içi yarışmalarına katılabilir ya da MGT-20 mobil oyun kamyonunda takım yarışmalarında yer alabilirsiniz. Ziyaretçiler organizasyon alanındaki katılım formlarını doldurabilir ve 14 oyuncuya kadar destekleyen farklı oyun istasyonlarında kapışabilirler. Paysafecard da düzenledikleri bilgi yarışmalarıyla ziyaretçilerin World of Tanks bilgisini ölçüyor olacak.

Sözü geçen aktiviteleri turnuva maçları aralarında sponsorlara ait alanlarda deneyimlemek mümkün. Katılımcılar ayrıca organizasyon boyunca iki gerçek tankı (T-34/85 ve M4AI Sherman) görme şansı da elde edecek. Varşova’daki Polish Military Museum’un katkılarıyla alana getirilen ve Wargaming tarafından yenilenen bu efsaneleşmiş tankların tarihçesi ziyaretçilerle paylaşılıyor olacak.

Wargaming 2015 Büyük Finalleri’ne giriş ücretsiz. Aktif katılımcıları ise çeşitli ödüller ve çok özel hediyeler bekliyor. Finalistlerin listesi 2 Nisan’da Orta Avrupa Saati ile 19.00’daki kura seremonisinde açıklanacak. Seremoniyi WGLEU’nun resmi Twitch kanalından İngilizce olarak canlı izlemek mümkün.

Marmaris plajları, yabancı turistlerle kentte yaşayanlara kaldıMarmaris'e Kurban Bayramı tatili için gelenlerin çoğunluğunun memleketlerine dönmesinin ardından, plajlar kentte yaşayanlar ile yabancı turistlere kaldı.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber