Yeni Game of Thrones oyunu geliyor

Game of Thrones heyecanı mobile taşınmaya hazırlanıyor. HBO ve Warner Bros işbirliğinde Turbine tarafından geliştiren Game of Thrones: Conquest adlı mobil oyun bu yıl sonunda piyasa sürülecek.

Yeni Game of Thrones oyunu geliyor

milliyet.com.tr

Fallout, Elder Scrolls, Dishonored, Prey gibi efsane RPG Oyunlarla beğenileri kazanan Bethesda, bir çeşit Game of Thrones oyunu üzerinde çalışıyor olabileceğini daha önce sizlere aktarmıştık. Şimdiyse Game of Thrones dizisi için bir mobil oyun geliştirildiği öğrenildi.

HBO ve Warner Bros işbirliğinde Turbine tarafından geliştiren 'Game of Thrones: Conquest' (Taht Oyunları: Fetih) isimli mobil oyun bu yıl sonunda piyasa sürülecek.

Yeni Game of Thrones oyunu geliyor

Game of Thrones: Conquest iOS ve Android için tasarlanmış bir MMO oyunu. Oyuncular, Westeros'ta kendi hanelerini kurup yedi krallıkta hüküm sürebilmek için Demir Taht için savaşabilecek. Oyunda, popüler dizinin Daenerys Targaryen, Tyrion Lannister, Jon Snow gibi ünlü karakterleri de yer alacak.

Game of Thrones: Conquest'in resmi çıkış tarihi henüz açıklanmadı. Kullanıcılar oyunun web sitesinden ön kayıt yaptırabiliyor.

Yoğun istek üzerine ikinci kez Harbiye'de arabesk geceTemmuz ayında Harbiye Açıkhava'da sahneye çıkan Cengiz Kurtoğlu ve Hakan Altun, yoğun istek üzerine önceki akşam Poll Production organizasyonu, Demirören TV medya sponsorluğunda gerçekleşen Turkish Airlines Harbiye Açıkhava Konserleri'nde bir kez daha sevenleriyle buluştu.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber