Yeni God Of War bomba gibi geliyor

Sony, E3 2017 etkinliğinde sadece PlayStation 4'e özel olacak God of War için yeni bir oynanış videosu yayınladı. Oldukça iddialı gelen God of War'ın yeni oynanış videosu sizlerle.

Yeni God Of War bomba gibi geliyor

Sony, E3 2017 etkinliğinde herkesin merakla beklediği yeni God of War oyunu hakkında bazı bilgiler verdi ve oyunun yaklaşık 5 dakikalık oynanış videosunu paylaştı. Sadece PlayStation 4'e özel olarak piyasaya sunulacak God Of War, aynı zamanda PlayStation 4'ün gücünü bir kez daha gözler önüne serdi.

Oyunda önceki God of War oyunlarda kullandığımız zincirli kılıçlar yok. Kratos bunun yerine kalkan, kılıç ve balta gibi pek çok değişik silah kullanıyor. Kratos ve oğlu üzerine kurulu olan hikayenin bazı bölümlerinde Kratos yerine bu karakterle de oynayabiliyorsunuz.

Santa Monica Studio tarafından geliştirilen God of War, 2018'de piyasaya sürülecek. Oyunun net çıkış tarihi ilerleyen dönemde netlik kazanacak.

Kara delik fotoğrafını çeken Türk: Feryal Özel - Röportaj2019 Nisan'da yayınlanan kara delik fotoğrafını çeken ekibin üyesi, NASA'da çalışan Feryal Özel ile röportaj yaptık.

İlginizi Çekebilecek Diğer Haberler

Sıradaki Haber