Cumartesi

09.09.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 09.09.2017-2:30

Televizyonda N’oluyo?

Beklenen dizinin yeni sezonu sonunda başladı! Narcos, Cali Cartel’ini ve Escobar’dan sonrasını anlatan üçüncü sezonuyla geri döndü.

Sitene Ekle

Hazırlayan: N’oluyo TV

Üçüncü sezonuyla döndü

Beklenen dizinin yeni sezonu sonunda başladı! Narcos, Cali Cartel’ini ve Escobar’dan sonrasını anlatan üçüncü sezonuyla geri döndü. Özellikle ülkemizde Nusret’li tanıtımıyla çok konuşulan Narcos’un yeni sezonu Escobar’dan sonrasını ve yeni bir yapılanmayı anlattığı için seyircinin tepkisi merak ediliyordu. Sezon IMDb notu şimdilik 8.9 olan Narcos’un yeni sezonu eleştirmenler tarafından “Etkileyici ve farklı” olarak tanımlandı. Henüz izlemediyseniz birinci bölümden başlamanızı, üçüncü sezona henüz başlamadıysanız izlemek için notlarınız almanızı öneririz. Diziyi Netflix Türkiye’den izleyebilirsiniz.

Politik meseleler etrafında

“AmerIcan Horror Story: Cult” yaklaşık üç aydır merak uyandıran tanıtımlarıyla seyircisini heyecanlandırmıştı. “Cult” temasıyla yola çıkan dizinin bu sezon başrollerinde Evan Peters, Sarah Paulson, Alison Pill ve Billie Lourd var. “Politik ve gerçek meselelerin etrafında dolaşacak bir sezon izleyeceksiniz” diyen Ryan Murphy’nin “AHS: Cult”ın yeni sezonundan beklentisi fazlasıyla yüksek… Eleştirmenlere göre “İzlenesi ve eğlenceli” bir sezon olan dizinin IMDb puanı şimdilik 8.2… “American Horror Story: Cult”ı FX Türkiye’den izleyebilirsiniz.


Etiketler:
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.