Cumartesi

12.08.2017 - 02:30 | Son Güncelleme: 12.08.2017-2:30

Televizyonda N’oluyo?

OTUZ dakikadan oluşan yedi bölümlük bir sezon karşınızda. Başrollerde “Gossip Girl” ile tanıdığımız Ed Westwick ve “The Inbetweeners” ile tanıdığımız James Buckley var.

Sitene Ekle

Hazırlayan: N'oluyo TV

Bir dönem komedisi

OTUZ dakikadan oluşan yedi bölümlük bir sezon karşınızda. Başrollerde “Gossip Girl” ile tanıdığımız Ed Westwick ve “The Inbetweeners” ile tanıdığımız James Buckley var. Bir dönem komedisi olan “White Gold” bilhassa İngiliz mizahını ve dönem hikayelerini sevenlerin dikkatini çekecektir. Şimdiden ikinci sezon onayını alan, IMDb puanı 7.5 olan diziyi Netflix Türkiye’den izleyebilirsiniz.

Kafa dağıtmak için

TEKNOLOJİ konusunda uzman olan milyarder bir mühendis, bir polis teşkilatını özel ve eşsiz ekipmanlarla donatırsa ne olur?  “A.P.B” bilhassa “CSI”, “Law and Order” ve “NCIS” serilerini sevenlerin mutlaka dikkatini çekecektir. Başrollerini Justin Kirk ile Natalie Martinez’in üstlendiği dizi kafa dağıtmak için ideal bir hikayeye sahip. IMDb puanı 7.1 olan diziyi FOXCRIME’dan takip edebilirsiniz. 


Etiketler: dizi, Netflix
©Copyright 2017 Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.